Nowość! Rozszerzona Rzeczywistość- gogle AR do wynajęcia

Lenovo Jedi Challenges na wynajem to najświeższa nowinka w naszej ofercie. Posuwamy się krok dalej, Lenovo Jedi Challenges używaja już nie tyle wirtualną, co rozszerzoną rzeczywistość na wynajem. Uczestnicy mogli poczuć się jak wojownicy Jedi, stali się bohaterami sagi Star Wars™, kultowej na całym świecie. Nie ma osoby, która nie zna Gwiezdnych Wojen, dzięki Lenovo Jedi Challenges, marzenia o walce świetlnymi mieczami stały się rzeczywistością- rozszerzoną rzeczywistością.

Gogle AR do wynajęcia- Rozszerzona Rzeczywistość na wynajem

Gogle AR do wynajęcia to najnowsza technologia użyta przy Lenovo Jedi Challenges. Na przodzie gogli znajduje się przezroczysta szybka która odbija zawartość ekranu telefonu umieszczonego w środku okularów. Odbicie znajduje się przed oczyma gracza, dzięki czemu wirtualne obiekty nakładane są na to, co widzi się w świecie realnym. Gogle AR z jakich korzystamy przy Lenovo Jedi Challenges na event to Gogle AR Lenovo Mirage. Mają ergonomiczną budowę, dzięki której gra pochłania całkowicie. Same Gogle AR do wynajęcia to tylko początek, w skład zestawu wchodzą także kontrolery czyli miecze świetlne! Dzięki sprzężeniu zwrotnemu na własnej skórze poczujesz atak wroga! Kontroler- miecz posiada niewielką, świecącą końcówkę, dzięki czemu kamery w goglach wykrywają jego położenie. Dodatkowo same gogle generują wiązkę światła, która porusza się równo z kontrolerem dając poczucie wymachiwania całym mieczem. To wszystko jest możliwe dzięki lokalizatorowi który dokładnie śledzi położenia i buduje wokół gracza realistyczny świat rzeczywistości rozszerzonej. Rozszerzona Rzeczywistość do wynajęcia i gogle AR na wynajem to gwarancja niesamowitych doznań i emocji.

Lenovo Jedi Challenges na wynajem – Rozszerzona Rzeczywistość, Gogle AR do wynajęcia

Lenovo Jedi Challenges na wynajem – Rozszerzona Rzeczywistość, Gogle AR do wynajęcia

Lenovo Jedi Challenges to rozrywka dla każdego, która oczywiście najbardziej przypadnie do gustu fanom Star Wars™. Mamy do wyboru kilka opcji: oczywiście walkę na miecze świetlne z wojownikami ciemnej strony Mocy, pojedynki z innymi graczami  w trybie Lightsaber Versus Mode a także pracę nad strategią dzięki Holoszachom. Lenovo Jedi Challenges do wynajęcia na imprezę to świetny pomysł na nieszablonową rozrywkę i ogromną dawkę emocji. Lenovo Jedi Challenges na wynajem doskonale nadaje się na imprezę firmową, na konferencję ale także na urodziny- mieszkanie może w jednej chwili zamienić się w arenę walki z Lordem Vaderem czy Kylo Renem!