Rock Band, perkusja, gitara, mikrofon na wynajem – stwórz swój zespół muzyczny!

Konsola Xbox 360 na do wynajęcia pozwoli Ci przenieść się na scenę i wcielić w profesjonalnego muzyka. Razem z przyjaciółmi stwórzcie zespół: gitara, perkusja, a może stanowisko DJa? Muzyczne atrakcje na wynajem od VRTeam to najlepszy sposób na spędzenie zimowych wieczorów!

Gitara, perkusja Xbox 360 do wynajęcia

Marzyłeś kiedyś o własnym zespole rockowym? Instrumenty Xbox na wynajem pozwolą Ci przeżyć niesamowite emocje dzięki możliwości stworzenia własnej muzycznej grupy. Zbierz swoich znajomych i dajcie koncert życia – gra RockBand Xbox wynajem spełni wszystkie wasze marzenia o byciu gwiazdami rocka. Gitara, perkusja, DJ, mikrofon – wybór jest ogromny. Sprawdź swoje siły i przekonaj się, czy ścieżka zawodowego muzyka jest Twoim przeznaczeniem. Konsole Xbox do wynajęcia to znakomity sposób na wspólną zabawę z przyjaciółmi.

Karaoke na wynajem Warszawa i okolice

Karaoke do wynajęcia Warszawa i okolice

Karaoke do wynajęcia to atrakcja dla każdego niezależnie od wieku. Muzyka łączy ludzi, śpiew także, a jak wiadomo: śpiewać każdy może, trochę lepiej, trochę gorzej. Karaoke na wynajem to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu w gronie znajomych. Gra SingStar na wynajem to zestaw najpopularniejszych piosenek, które porwą do zabawy wszystkich. Karaoke do wynajęcia sprawdzi się na każdym evencie: urodziny, impreza integracyjna, impreza firmowa, piknik, festyn.

RockBand – konsola Xbox do wynajęcia

Konsole na wynajem - Xbox Kinect gry sportowe

Konsole na wynajem – Xbox Kinect gry sportowe

Konsola Xbox 360 na wynajem to nie tylko gry muzyczne – to także bogaty wybór gier statycznych, gdzie sterujemy postacią za pomocą pada, a także gry ruchowe, gdzie nasze ciało staje się kontrolerem. Mecz piłki nożnej z kolegami w popularnej grze FIFA, a może bijatyka w Mortal Kombat? Dla fanów sportu także się coś znajdzie: bieganie, pływanie, boks, tenis stołowy czy rzut oszczepem. Dzięki specjalnej technologii Kinect, sensor sczytuje ciało użytkownika, za pomocą którego sterujemy grą. Rozrywka w zupełnie nowym wymiarze – konsole na wynajem Warszawa i okolice.