Konsole na wynajem do domu

Masz już dosyć siedzenia w domu? Wszystkie książki przeczytane, a na Netflixie nie ma nic do obejrzenia? Przychodzimy z pomocą – konsole do wynajęcia do domu to sposób na doskonałą rozrywkę bez wychodzenia z mieszkania!

Konsole Xbox, PlayStation do wynajęcia

Konsole na wynajem są znane na całym świecie i intuicyjne w obsłudze – prostota użytkowania jest ogromną zaletą wynajmowanego urządzenia. Za pomocą kontrolera sterujemy postacią w grze. Jest to idealne rozwiązanie dla fanów gier, jak i totalnych laików. Posiadamy wiele aplikacji jednoosobowych oraz dwuosobowych. Mecz piłkarski w Fifę? A może walka z przyjacielem w Mortal Combat? Wybór jest szeroki – przekonaj się sam i zadzwoń lub napisz do nas jeszcze dziś! Konsole PlayStation na wynajem Warszawa to niesamowita zabawa i świetny sposób na spędzenie czasu.

 

Konsole z grami ruchowymi na wynajem

Konsole z grami ruchowymi do wynajęcia do domu

Konsole z grami ruchowymi do wynajęcia do domu

Specjalna kamera sczytująca ruchy gracza dołączona do urządzenia sprawia, że ciało staje się kontrolerem – postacią w grze sterujemy poruszając się w rzeczywistości. Koniec z siedzeniem na kanapie – pora na trochę ruchu! Możliwość wieloosobowej rozgrywki sprawia, że konsole do wynajęcia Warszawa to zabawa dla całej rodziny lub grupy znajomych. Piłka nożna, tenis, boks, golf, gry wyścigowe, taneczne oraz gry przygodowe – oferujemy szeroki wybór aplikacji, aby sprostać Twoim gustom. Konsole ruchowe na wynajem to rozwiązanie domowej nudy.

 

 

 

Konsole retro wynajem

Konsole retro wypożyczenie do domu

Konsole retro wypożyczenie do domu

Konsole Pegaus, Atari, PlayStation 1, Sega i Commodore 64 to idealny wybór zarówno dla starszych, jak i młodszych użytkowników. Dorośli mają szansę wrócić do gier młodości, a dzieci mogę przekonać się, w co grali ich rodzice. Konsole oldschool na wynajem wracają do mody – posiadamy wszystkie kultowe tytuły, takie jak: Mario, Tank 90, Contra, Bomberman. Bogata biblioteka ponad 600 tytułów to gwarancja, że każdy odnajdzie coś dla siebie. Za pomocą jednego przycisku zmieniamy gry, dzięki czemu konsole retro do wynajęcia to rozrywka na długie godziny.