Impreza motoryzacyjna – atrakcje do wynajęcia

Szybkie samochody, nielegalne wyścigi – zabierzemy Cię w świat niczym w “Szybcy i Wściekli”, a wszystko odbędzie się w bezpiecznej i przyjemnej atmosferze. Sprawdź nasze propozycje związane z tematyką samochodów i motoryzacji.

Symulator rajdowy na wynajem

Zawrotna prędkość, najszybsze i najdroższe samochody świata, najpopularniejsze tory wyścigowe – przejażdżka samochodami wyścigowymi i zostanie profesjonalnym kierowcą rajdowym to spełnienie marzeń wielu osób. Symulator rajdowy do wynajęcia to sposób na ich urzeczywistnienie – jest to atrakcja idealna na imprezy firmowe, integracyjne, targi, konferencje, pikniki i festyny. Dostępny jest w dwóch wersjach: statyczny oraz ruchomy na podnośnikach. Symulatory wyścigowe na wynajem to gwarancja ogromnych emocji, dawki adrenaliny oraz niezapomnianych wrażeń.

Gogle wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia

Pomysł na event - wirtualna rzeczywistość do wynajęcia

Pomysł na event – wirtualna rzeczywistość do wynajęcia

Gogle Oculus Rift i HTC Vive to najlepszy sprzęt na rynku – wysoka jakość obrazu, znakomity dźwięk oraz specjalne kontrolery umożliwiające ingerowanie w wirtualny świat zachwycą każdego. Gogle VR na wynajem zabiorą Uczestników w świat przyszłości, wyglądający podobnie do tego przedstawionego w filmie Blade Runner, gdzie będą mieli możliwość sterować futurystycznym latającym samochodem. A może szybka przygoda z wcieleniem się w mechanika i naprawianiem samochodów w garażu? Wirtualna rzeczywistość pozwala nam na wszystko, czego dusza zapragnie. To atrakcja zarówno dla młodszych, jak i starszych Uczestników.

Symulator motocykla VR na wynajem

Symulator motocykla VR na wynajem

Symulator motocykla VR na wynajem

Usiądź za kierownicą prawdziwego motocykla i pozwól wirtualnej rzeczywistości zabrać się na niesamowitą przejażdżkę. Uczestnik siedzi na prawdziwym motorze, a gogle VR pokazują mu trasę z realnej jazdy motocyklem, co daje bardzo silne i niesamowite wrażenia. Ta imponująca atrakcja przyciąga wzrok oraz uwagę ludzi, jest gwarancją znakomitej zabawy. Dzięki goglom VR czujemy przyspieszenia, przeciążenia i zakręty podczas jazdy motocyklem. Dzieci i dorośli będą zachwyceni taką możliwością, z pewnością z niej skorzystają. Ogromna prędkość, przepiękne widoki oraz emocje podczas przejażdżki to przepis na udaną zabawę.