Realizacja: symulator rajdowy VR do wynajęcia na imprezę

Imprezy integracyjne, firmowe, urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie – jak sprawić, aby wydarzenie było niezapomnianym przeżyciem? Rozwiązaniem są atrakcje na wynajem od VRTeam! Wirtualna rzeczywistość na wynajem sprawi, że impreza będzie wspaniałym eventem, a goście będą o niej pamiętali przez długie lata.

Symulator wyścigów VR na wynajem

Ostatnio mieliśmy zaszczyt wziąć udział w imprezie urodzinowej, podczas której stworzyliśmy strefę prawdziwego gracza. Statyczny symulator rajdowy VR do wynajęcia zagwarantował niesamowitą zabawę i okazał się strzałem w 10! Zarówno starsi, jak i młodsi uczestnicy przejechali mnóstwo kilometrów w najszybszych samochodach świata na najpopularniejszych torach rajdowych. Symulator wyścigów na wynajem to atrakcja dla fanów motoryzacji, jak i totalnych laików – nie sprawdzamy tutaj prawa jazdy 😉

Statyczny symulator rajdowy VR do wynajęcia

 

Symulator rajdowy VR na wynajem

Symulator rajdowy VR na wynajem

Symulator wyścigów na wynajem składa się z profesjonalnego fotela rajdowego, kierownicy oraz pedałów. Dodatkowe gogle VR do wynajęcia po założeniu na głowę przenoszą nas do zupełnie innego wymiaru rozrywki: mamy realne wrażenie siedzenia w samochodzie wyścigowym. Statyczny symulator rajdowy do wynajęcia pozwala spełnić marzenia o zostaniu zawodowym kierowcą – poczuj się jak Robert Kubica, przyciśnij pedał gazu i jedź najszybciej jak potrafisz. Symulator wyścigów na wynajem ma kilka opcji do wyboru: możliwość swobodnej gry lub konkurowanie z innymi zawodnikami.

Atrakcje VR na wynajem na imprezę

Symulator wyścigów na wynajem

Symulator wyścigów na wynajem

Przekonaj się sam, jak wspaniałą zabawę gwarantują nasze atrakcje do wynajęcia na eventy. Zadzwoń lub napisz, a my przygotujemy indywidualną propozycję stanowisk na Twoje wydarzenie. W ofercie posiadamy nie tylko statyczny symulator rajdowy VR na wynajem, ale także gogle wirtualnej rzeczywistości, bieżnię VR Virtuix Omni, symulator lotu VR, symulator kolejki górskiej i inne. Działamy na terenie całego kraju, nasze urządzenia będą wspaniałym dodatkiem do eventów w takich miastach jak: Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Białystok.