Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia

Wejdź w nowy wymiar rozrywki – technologia VR przenosi nie tylko nasze umysły do wirtualnego świata, ale także nasze ciało! Bieżnia Virtuix Omni VR na wynajem zachwyca i przyciąga wzrok Uczestników.

Bieżnia na wynajem

Specjalna konstrukcja umożliwia łatwe poruszanie się w wielu kierunkach – każdy krok zrobiony na platformie jest przenoszony do gry. Uczestnik może spacerować, chodzić oraz biegać, a ruchoma obręcz w której się znajdujemy ułatwia zmianę kierunku. Virtuix Omni i gogle VR do wynajęcia to połączenie, które zapadnie w pamięci Uczestników i umożliwia świetną rozrywkę zarówno dla młodszych, jak i starszych gości. Możliwość dopasowywania urządzenia do wzrostu i wagi każdego Uczestnika gwarantuje, że każdy będzie mógł poruszać się w komfortowy sposób.

Gry ruchowe – Virtuix Omni do wynajęcia

Bieżnia VR na wynajem

Bieżnia VR na wynajem

Postapokaliptyczny świat i walka z zombiakami niczym w “The Walking Dead”? A może wyprawa w czasie i spacer wśród dinozaurów? Lub przeniesienie na obcą planetę i wcielenie się w bohatera walczącego z potworami? Bieżnia Virtuix Omni VR na wynajem to bogaty wybór gier – aplikacje można dowolnie zmieniać pomiędzy Uczestnikami, aby dopasować jest do gustów i zainteresowań. Wykwalifikowany pracownik na miejscu wydarzenia zadba o stan techniczny urządzenia, będzie także tłumaczył zasady poruszania się w wirtualnej rzeczywistości i dobierał gry odpowiednie dla każdego gościa.

Bieżnia Virtuix Omni – wynajem atrakcji eventowych

Sprzęt do VR – bieżnia Virtuix Omni na wynajem

Działamy na terenie całej Polski: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Białystok, Poznań. Dojedziemy do mniejszej i większej miejscowości. Oferujemy kompleksową usługę: montujemy stanowisko, zajmujemy się obsługą podczas całego wydarzenia, dbamy o stan techniczny i bezproblemowy przebieg zabawy, a na koniec demontujemy urządzenie i wracamy do domu, pozostawiając za sobą niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy. Bieżnia VR do wynajęcia sprawdzi się na wielu eventach: imprezy firmowe, integracyjne, konferencje, targi, pikniki, festyny. Zadzwoń lub napisz maila, a my przygotujemy indywidualną propozycję atrakcji na Twój event.