Symulator rajdowy na podnośnikach na wynajem na imprezę

Symulator wyścigowy na wynajem to główna atrakcja na imprezę firmową w ostatni weekend w hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Symulator rajdowy na podnośnikach do wynajęcia zawsze robi duże wrażenie na uczestnikach, dlatego to świetny pomysł na event! Towarzyszyły mu gogle VR do wynajęcia (Oculus Rift- wynajem oraz HTC Vive- wynajem), które zapewniały rozrywkę w trakcie czekania na symulator rajdowy na wynajem. Symulator rajdowy na podnośnikach to bardzo ciekawa atrakcja na imprezę firmową w naszej ofercie.

Symulator wyścigowy – wynajem, emocje i adrenalina na event

Symulator rajdowy wynajem, symulator wyścigowy wynajem, symulator rajdowy na podnośnikach, symulator rajdowy 4DOF

Symulator rajdowy 4DOF do wynajęcia to pomysł na imprezę dla poszukiwaczy mocnych wrażeń. Symulator wyścigowy na podnośnikach, jak nazwa wskazuje, wykorzystuje niezależne podnośniki elektryczne i obrotową platformę 360 stopni. Dzięki temu symulator wyścigowy na wynajem zapewnia niesamowicie realne odczucia podczas hamowania, przyśpieszania, skręcania czy poślizgu.

Symulator rajdowy wynajem pomysł na imprezę, na targi, na event- kiedy trzeba wyróżnić się z tłumu

Symulator wyścigowy wynajem, to spektakularny pomysł na imprezę. Świetnie sprawdzi się na każdy event: imprezę firmową, na konferencję czy na targi, gdzie trzeba przyciągnąć uwagę. Symulator rajdowy 4DOF wyposażony jest w 55-calowy monitor z zakrzywionym ekranem, wygodną kierownicę, 3 pedały: gaz, hamulec, sprzęgło, automatyczną skrzynię biegów, 6-biegową, manualną skrzynię, hamulec „ręczny” oraz profesjonalny fotel rajdowy. Dzięki temu symulator wyścigowy do wynajęcia zapewnia bardzo realne przeżycia. Symulator rajdowy 4DOF swoim rozmiarem i efektami podczas jazdy daje gwarancję, że nie pozostanie niezauważony a jazda nim, na długo zapisze się w pamięci kierowców. Symulator rajdowy na podnośnikach to pomysł na imprezę który nie rozczarowuje. Na symulator wyścigowy  do wynajęcia można zorganizować konkurs, dzięki któremu oprócz adrenaliny, zapewnimy uczestnikom nutkę współzawodnictwa.

Atrakcje na piknik

Symulator rajdowy wynajem, symulator wyścigowy wynajem, symulator rajdowy na podnośnikach, symulator rajdowy 4DOF