Atrakcje VR na imprezę firmową

Grudzień to okres licznych firmowych imprez świątecznych. Sprawdź jakie atrakcje zagwarantują doskonałą zabawę podczas tego typu firmowego wydarzenia.

Automat Arcade do wynajęcia

Automat arcade wynajem

Automat arcade wynajem

Automat arcade to urządzenie, które zna prawie każdy i nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Automat retro arcade na wynajem przeżywa aktualnie swoją drugą młodość i niejednokrotnie jest główną atrakcją na imprezie. Na urządzeniu znajdziecie ponad 1.000 gier z lat 80 i 90 ubiegłego stulecia, wśród nich np. PacMan, Street Fighter, Contra, Donkey Kong… Urządzenie jest banalnie proste w obsłudze i umożliwia rozgrywkę jednej lub dwóm osobom jednocześnie, dzięki czemu mamy możliwość przeprowadzenia mini turnieju na  wybranej grze. Kto wie, może podczas świątecznej imprezy zjawi się Święty Mikołaj i podaruje zwycięzcy dodatkowy prezent!

Symulator rajdowy wynajem

Symulator rajdowy VR do wynajęcia

Symulator rajdowy VR do wynajęcia

Miłośników motoryzacji zapraszamy na symulator rajdowy VR na wynajem. Urządzenie składa się z wygodnego rajdowego fotela, kierownicy oraz pedałów. Nieodłączne gogle VR na wynajem przeniosą Cię na najpopularniejsze tory wyścigowe świata. Bogata lista samochodów w garaży pozwoli Ci wybrać wymarzone auto, od Lamborghini, po klasyczny bolid Formuły1.

W naszej ofercie, oprócz statycznego symulatora rajdowego znajduje się również urządzenie ruchome. Ruchomy symulator rajdowy 3DOF VR do wynajęcia wyposażony jest w specjalne podnośniki hydrauliczne, które wprawiają urządzenie w ruch. Odczucia z jazdy na tym symulatorze są jeszcze bardziej realistyczne, gdyż fotel trzęsie się, obraca i dokładnie odwzorowuje to co widzi kierowca. Obowiązkowym wyposażeniem fotela są pasy, które gwarantują bezpieczeństwo podczas korzystania z tej atrakcji.

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR wynajem

Gogle VR wynajem

Gogle VR do wynajęcia pojawiły się już nie raz na świątecznej imprezie. Bogaty wachlarz aplikacji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kolejka górska, rollercoaster nad kanionem, realistyczna wyprawa na drugi koniec globu, strzelanka w kosmosie, czy niezwykle popularny Beat Saber- to tylko namiastka gier jakie znajdziecie w naszej bibliotece.

Gogle wirtualnej rzeczywistości które posiadamy w swojej ofercie cechują się doskonałą jakością obrazu, czystym przestrzennym dźwiękiem, dzięki czemu bezgranicznie zatracisz się w nowym wymiarze gry.