Wirtualna rzeczywistość na Twojej imprezie

Zaplanowanie udanej imprezy integracyjnej to wyzwanie, ale także doskonała okazja do stworzenia niezapomnianych wspomnień. Pragnąc wnieść wyjątkową atrakcję, warto zastanowić się nad wynajęciem atrakcji VR (wirtualna rzeczywistość) na event. Symulatory wirtualnej rzeczywistości, bieżnie VR oraz gogle VR to atrakcje eventowe, które zapewnią uczestnikom emocjonujące przeżycia i interaktywną zabawę. Umożliwią również podróż po różnorodnych wirtualnych światach. Te atrakcje VR na imprezę firmową spowodują, że uczestnicy będą mogli doświadczyć niezwykłych przygód podczas imprezy.

Symulatory wirtualnej rzeczywistości na Twój event

Atrakcje VR na imprezę

Symulator VR na wynajem

Odkryj świat symulatorów wirtualnej rzeczywistości! W naszej ofercie dostępne są różnorodne symulatory, w tym statyczne (lotu i rajdowy) oraz ruchome na hydraulicznych podnośnikach (łazika marsjańskiego, lotu, rollercoastera oraz rajdowy). To atrakcje, które zapewniają uczestnikom niezapomniane wrażenia i ogromna ilość emocji. Grając, można poczuć się jak prawdziwy pilot samolotu czy kierowca rajdowy. Symulator jazdy rajdowej na wynajem  i inne symulatory VR są doskonałą atrakcją na różnego rodzaju wydarzenia, takie jak imprezy firmowe, targi, wystawy, eventy integracyjne czy pikniki. Godne uwagi jest to, że ze stanowiska z symulatorami VR mogą zarówno dorośli, jak i dzieci, gwarantując niezapomniane chwile pełne emocji i zabawy.

Gogle VR wynajem

gogle VR wynajem

Gogle VR wynajem

Stanowiska VR wynajem dostępne w naszej ofercie to szeroki wybór gier, które możemy dopasować do tematyki wydarzenia. Filmy nakręcone metodą 360 stopni, gry w tematyce kosmicznej, rozgrywkowej, ekstremalnych wrażeń, gry muzyczne, zwiedzanie odległych światów i krain – te i wiele innych tematów gier zapewnią niezapomniane doznania dla wszystkich uczestników. Dzięki okularom VR każdy może przenieść się w fascynujące wirtualne światy, czerpiąc radość z interakcji i wspólnej zabawy. To idealna atrakcja na wiele rodzajów imprez, na przykład na imprezy firmowe, integracyjnych czy eventy branżowe czy nawet pikniki. Niech Twoje wydarzenie będzie wyjątkowe i pamiętane na długo dzięki możliwości niepowtarzalnym doświadczeniom wirtualnej rzeczywistości!

Bieżnia wirtualnej rzeczywistości Virtuix Omni na event

wirtualna rzeczywistość wynajem

Bieżnia Virtuix Omni na wynajem

Platforma VR wynajęcia na Twój event to gwarancja wspaniałej zabawy i emocji. Ta atrakcja eventowa do wynajęcia to innowacyjna platforma, która pozwala uczestnikom na swobodne poruszanie się w wirtualnym świecie. Korzystanie z niej jest proste – wystarczy założyć okulary VR i wejść na platformę, aby rozpocząć przygodę. Rozgrywka jest intensywna i angażująca, a uczestnicy mogą wybierać spośród różnorodnych gier dostępnych w bibliotece. Masz ochotę wcielić się w rolę komandosa, pokonać emocjonujące tory przeszkód, strzelać z łuku, czy zwiedzać nieznane światy- bieżnia wirtualnej rzeczywistości Ci to zagwarantuje. Podsumowując, platforma do poruszania się w wirtualnej rzeczywistości na wynajem to doskonała atrakcja na imprezy firmowe, eventy integracyjne wydarzenia plenerowe, zapewniając niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom.