Gogle VR atrakcją na
Dzień Otwarty Domu Kultury Praga

Gogle VR to pomysł na event, który doskonale sprawdzi się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Mieliśmy okazję to udowodnić na dniu otwartym Domu Kultury Praga, gdzie nasze gogle Oculus Rift i HTC Vive zostały użyte jako pomysł na imprezę, który przyciągnął rzesze chętnych, szczególnie tych najmłodszych 🙂

 

Szukasz pomysłu na event? Gogle VR na wynajem uatrakcyjnią każdą imprezę!

Pomysł na atrakcje na świąteczną imprezę firmową

Pomysł na atrakcje na imprezę

Organizatorzy imprez muszą dokładać coraz więcej starań, by ich imprezy spełniały wymagania klientów i wyróżniały się na tle konkurencji. Dlatego, coraz częściej decydują się na gogle VR na wynajem.To świetny pomysł na event, który zostanie w pamięci uczestników na długo. Nasze gogle HTC Vive i Oculus Rift to atrakcje do wypożyczenia, zapewniające najwyższy poziom technologii. My ze swojej strony dbamy o dobór aplikacji tak, aby były jak najlepiej dopasowane do konkretnej grupy odbiorców. Strzelanki? Wyścigi? Wycieczki w technologii 360? Żaden probem! Ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

HTC Vive i Oculus Rift to sprzęt do wirtualnej rzeczywistości najwyższej jakości

  • Gogle HTC VIVE to najwyższa półka jeśli chodzi o gogle wirtualnej rzeczywistości. Wyposażone w stacje śledzące położenie gogli sprawiają, że wirtualna rzeczywistość wydaje się być bardzo realna, gdyż odwzorowuje każdy nasz ruch. Dzięki dwóm kontrolerom w goglach widzimy swoje ręce – możemy podnosić wirtualne przedmioty, strzelać, wspinać się.

  • Oculus Rift na wynajem to najbardziej popularne gogle do wirtualnej rzeczywistości. Jeśli chodzi o parametry techniczne i jakość obrazu, to wraz z konkurentem HTC VIVE, najwyższa półka wirtualnych okularów dostępna na rynku. Zestaw zawiera bezprzewodowe kontrolery i stacje śledzące ruch. Okulary Oculus do wynajęcia sprostają wymaganiom każdego użytkownika.

Nasze gogle to rozwiązanie na urodziny, na piknik na świeżym powietrzu, na event w centrum konferencyjnym czy firmową imprezę w biurze. Dobierzemy dla Państwa najlepszą ofertę, a nasi specjaliści na miejscu zadbają o komfort rozrywki i świetną zabawę!

Atrakcje i pomysły na event

Atrakcje i pomysły na event