Gogle VR i konsole do wynajęcia- wirtualne bieganie CSR

Wirtualna rzeczywistość i konsole do wynajęcia mogą kojarzyć się przede wszystkim z typowymi grami- strzelanki, FIFA, gry zręcznościowe itp. Tym razem pokazaliśmy, że gogle VR i konsole Xbox na wynajem mogą mieć bardzo specyficzne i sprecyzowane aplikacje sportowe- gry związane z bieganiem. Na dodatek wyniki uczestników przekładały się na szczytny cel- operację nóg małej dziewczynki. Tak właśnie atrakcje na event z naszej oferty bawią i pomagają!

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia

Gogle VR do wynajęcia na imprezę firmową

Wynajmij gogle VR i przenieś się do niesamowitego świata wirtualnej zabawy. Tym razem goście uczestniczyli w charytatywnym wirtualnym biegu. Specjalnie stworzona aplikacja przeliczała kroki i pokonany dystans. po skończonym biegu każdy uczestnik mógł sprawdzić jaki wynik udało mu się osiągnąć. Gogle VR do wynajęcia mają nieograniczone możliwości, klienci mogą wybierać z setek gotowych gier i aplikacji a na życzenie możemy stworzyć indywidualną, szytą na miarę. Wirtualna rzeczywistość na wynajem to wielka frajda i niesamowite przeżycie. Zakładając okulary VR przenosimy się w zupełnie inne miejsce. Korzystamy jedynie z gogli najwyższej jakości, dzięki czemu doznania są bardzo realne. Zarówno gogle VR HTC Vive jak i Oculus Rift są wyposażone w kontrolery i czujniki, które przenoszą wszystkie ruchy do gry. Było to doskonale widać podczas biegu- uczestnicy totalnie zapomnieli, że są w hotelu i dawali z siebie wszystko, jak na prawdziwym torze do biegania.

Konsole Xbox do wynajęcia- bieganie

Konsole Xbox z grami biegowymi na wynajem

Oprócz gogli VR na biegowym evencie do dyspozycji uczestników były także konsole Xbox do wynajęcia. Konsole na wynajem to bardziej klasyczny pomysł na imprezę. Sprawdzą się na event każdego rodzaju: na imprezę firmową, działania CSR, na piknik, na targi czy na konferencję. Konsola Xbox do wynajęcia jest intuicyjna w obsłudze i wyposażona w technologię Kinect, przenoszącą ruchy uczestników do gry. Gracze na ekranie telewizora widzieli swoją swoją drogę, mogli liczyć na doping osób towarzyszących. Nasz zespół zawsze dba, by wszystko odbywało się płynnie, bez problemów i w świetnej atmosferze. Uczestnicy czy organizatorzy nie muszą niczym się martwić, pozostaje im tylko dobrze się bawić!