Wynajem: gogle VR na urodziny

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia to pomysł na event każdego rodzaju: na imprezę firmową, na targi, na konferencję ale też na piknik czy na urodziny. Właśnie na takim wydarzeniu gogle VR z naszej oferty bawiły gości na imprezie urodzinowej w ostatni weekend. Wynajmij gogle VR i ciesz się ogromną dawką emocji, dla dorosłych i dla dzieci. Tym razem odbiorcami byli najmłodsi, którzy natychmiast weszli do świata wirtualnej rzeczywistości doskonale się przy tym bawiąc.

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia na event

Wynajmij gogle VR na urodziny swojego dziecka

Gogle VR do wynajęcia to podstawa wirtualnej rzeczywistości. Wynajmij je jako pomysł na imprezę i zaskocz swoich gości. Gogle VR na wynajem jakich używamy, to sprzęt najwyższej jakości: Oculus Rift lub HTC Vive. To dla nas ważne, by móc zapewnić graczom najlepszą zabawę. Także w tym celu, stale powiększamy naszą bibliotekę gier i aplikacji, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Nasi doradcy pomogą niezdecydowanym dobrać coś specjalnie dobranego do stylu imprezy czy motywu przewodniego. Gogle VR do wynajęcia na urodziny to fajny pomysł dla dzieci- mamy wiele gier dostosowanych do wieku i zainteresowań najmłodszych. Super zabawą jest np. Beat Saber czyli gra ruchowa, w której trzeba w rytm muzyki omijać przeszkody- mimowolnie… tańcząc. Oprócz tego możemy zabrać ich na szaloną przejażdżkę roller coasterem, pokazać podwodny świat nurkując z rekinami a nawet polecieć w kosmos.

Atrakcje na urodziny- gogle VR wynajem

Gogle VR wynajem na urodziny

Gogle VR do wynajęcia to świetna atrakcja na urodziny. Wirtualna rzeczywistość na wynajem to nieograniczone możliwości zabawy, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości. Ogromny wybór gier i aplikacji sprawi, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Gogle VR na wynajem przenoszą uczestnika do świata wirtualnej rzeczywistości- okulary VR mają świetną jakość obrazu i wbudowane słuchawki, dzięki czemu dźwięk jest zintegrowany. Gogle VR do wynajęcia posiadają kontrolery, które po połączeniu się ze specjalnymi czujnikami zamieniają się w wirtualne ręce gracza- może chwytać, wspinać się, podnosić przedmioty, sterować. Gogle VR to atrakcja na imprezę, która bez wątpienia zrobi wrażenie na wszystkich gościach.