Gogle VR do wynajęcia

Wynajmij gogle VR i ciesz się możliwościami jakie oferuje wirtualna rzeczywistość na wynajem. Okulary VR do wynajęcia to nowoczesna atrakcja na event każdego rodzaju: na piknik, na imprezę firmową, na integrację, na urodziny, na targi czy na konferencję. Gogle VR z naszej oferty to doskonały pomysł na event każdego rodzaju, zarówno dla dorosłych jak i dla młodszych gości. Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia to gwarancja udanego wydarzenia.

Pomysł na imprezę firmową- gogle VR na wynajem

Wynajem: gogle VR na imprezę firmową

Gogle VR do wynajęcia to świetna atrakcja na imprezę firmową. Mamy ogromne doświadczenie w obsłudze takich eventów, gwarantujemy, że nasze gogle VR zapewnią długie godziny doskonałej rozrywki na imprezę firmową. Do dyspozycji gości mamy tysiące gier i aplikacji, dzięki czemu możemy odpowiednio dopasować je do motywu przewodniego czy konkretnych oczekiwań gości. Okulary VR mogą zabrać uczestników w dalekie podróże do nieznanych krain, ale także w odmęty oceanów czy bezkres kosmosu. Dla fanów mocniejszych doznań mamy rollercoastery, skoki na bungee czy gry z klimacie horror z dreszczem emocji. Gogle VR do wynajęcia, których używamy, są wyposażone w kontrolery zamieniające się w wirtualne ręce, którymi można chwytać, wspinać się, rzucać- robić wszystko co w realnym świecie. Dzięki temu gogle VR na wynajem to rozrywka angażująca całe ciało, można uprawiać najróżniejsze sporty, grać w strzelanki, malować… Można tak wymieniać bez końca. Wirtualna Rzeczywistość jest ograniczona jedynie wyobraźnią.

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia- gogle VR na event

Gogle VR na event do wynajęcia

Wirtualna rzeczywistość na wynajem to nie tylko świetna zabawa. Na życzenie klienta możemy umieścić na naszym sprzęcie logo firmy, co natychmiast zamieni je w narzędzie marketingowe. Mamy doświadczenie także w wykorzystywaniu okularów VR w szkoleniach czy jako narzędzie promocyjne- na życzenie klienta możemy wgrać na gogle VR film stworzony przez firmę, reklamujący nowy produkt czy siedzibę firmy. By zapewnić najwyższą jakość naszych usług używamy tylko najlepszego sprzętu: gogle VR Oculus Rift lub HTC Vive. Dzięki temu mamy gwarancję, że wszystko przebiegnie sprawnie a goście i kliencie na pewno będą zadowoleni.