Realizacja: gogle VR wynajem – motyw hawajski

Organizacja imprezy z motywem przewodnim to świetna okazja na wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR do wynajęcia dzięki bogatej bibliotece gier wpasowują się do wielu tematów. Na ostatniej realizacji rządziły Hawaje oraz woda, a okulary VR na wynajem okazały się doskonałym wyborem i zachwyciły gości.

Gogle Oculus Rift do wynajęcia

Impreza ze znajomymi, urodziny, spotkanie z przyjaciółmi, wieczór kawalerski lub panieński – gogle VR na wynajem to gwarancja udanej zabawy. Okulary po założeniu na głowę mogą przenieść nas w inny wymiar. Obrazy i dźwięki tak dobrze oszukują nas mózg, że błyskawicznie odczuwamy uczucie realności. Goście naszego ostatniego wydarzenia wybrali Hawaje i motyw wody. Pływanie wśród żółwi i delfinów, surfowanie po desce na wybrzeżach wysp hawajskich czy wodny rollercoaster – gogle VR do wynajęcia to nieograniczone możliwości.

Gogle HTC Vive na wynajem

Impreza z motywem przewodnim - gogle VR do wynajęcia

Impreza z motywem przewodnim – gogle VR do wynajęcia

W naszej ofercie posiadamy najlepszy sprzęt na rynku: gogle Oculus Rift oraz okulary HTC Vive do wynajęcia. Wysoka jakość obrazu, przestrzenny dźwięk oraz duży wybór dostępnych aplikacji gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Gogle VR na wynajem to urządzenie dla każdego – zarówno dla fanów nowinek technologicznych, jak i komputerowych laików. Gogle VR do wynajęcia dostarczamy na terenie całej Polski: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Białystok, Poznań. Kilometry nam nie straszne.

Atrakcje na wynajem na imprezy tematyczne

Okulary VR na wynajem na event

Okulary VR na wynajem na event

Okulary VR do wynajęcia to stanowisko, które możemy dopasować do wielu motywów przewodnich. Atrakcje związane z Hawajami na wynajem to tylko jeden z nich. Posiadamy gotowe scenariusze do takich tematów jak: kosmos, filmy, bajki, podróże, superbohaterowie, sport. Zajmiemy się wszystkim od A do Z: wykonamy montaż, będziemy animować stanowisko, zmieniać gry, dbać o stan techniczny, a na koniec zdemontujemy gogle i wrócimy do siebie. Jedynym Twoim zadaniem będzie się dobrze bawić.