Konsole do wynajęcia na imprezę

Impreza firmowa wcale nie musi być nudna – przekonali się o tym uczestnicy wydarzenia w Łodzi. Konsola z grami ruchowymi rozruszała wszystkich gości i zapewniła świetną zabawę na cały wieczór! Przeczytajcie więcej o realizacji poniżej.

PlayStation 4 wynajem

Konsole na wynajem to szeroki wybór możliwości – tym razem skupiliśmy się na aplikacjach ruchowych. Dodatkowa kamera sczytuje ruchy użytkownika i przenosi je prosto do elektronicznego świata. PlayStation 4 wynajem na event to strzał w dziesiątkę na imprezy firmowe, biurowe, targi, pikniki, festyny, urodziny. Konsole do wynajęcia umożliwiają rozgrywkę nawet czterech osób jednocześnie – wspólna zabawa świetnie zintegruje uczestników. W naszej ofercie znajdują się także PlayStation na wynajem z klasycznymi grami na kontroler: FIFA, Mortal Kombat, Tekken, Gran Turismo.

Konsola Xbox 360 wynajem

Konsola Xbox z grami ruchowymi do wynajęcia na imprezę

Konsola Xbox z grami ruchowymi do wynajęcia na imprezę

Xbox Kinect wynajem na imprezę to bogata biblioteka dostępnych aplikacji – zarówno ruchowych, jak i rozgrywanych za pomocą pada. Kinect to specjalna technologia, która przenosi uczestnika do świata gry – nasze ciało staje się kontrolerem. Konsola Xbox do wynajęcia to tytuły sportowe (piłka nożna, boks, pływanie, łucznictwo, biegi), przygodowe, a nawet taneczne. Stanowisko z konsolą na wynajem dowieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Lublin, Białystok, Kraków.

Konsole retro do wynajęcia

Konsole retro do wynajęcia dla dzieci i dorosłych

Konsole retro do wynajęcia dla dzieci i dorosłych

Atrakcje z lat 90. znowu wracają do mody – w naszej propozycji “konsole na wynajem” nie może zabraknąć retro urządzeń. Znajdziesz u nas konsole Pegasus, Atari, Sega, Commodore 64, PlayStation 1 z kultowymi grami: Mario, PacMan, Contra, Duck Hunt, Tank 90 i wiele innych. Stanowisko retro wyposażone jest w telewizor kineskopowy, który był nieodłącznym elementem tamtych czasów. Stanowi to dodatkowy element scenograficzny i zabiera ludzi na wycieczkę w przeszłość. Konsola retro na wynajem jest idealną okazją dla dzieci, żeby przekonały się, w co kiedyś grali ich rodzice, a dla dorosłych jest to szansa na powrót do ukochanych z dzieciństwa aplikacji.