Gogle VR wynajem- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Za nami finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy! Jesteśmy niesamowicie dumni, że kolejny raz mogliśmy być częścią tej wspaniałej inicjatywy. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia dosłownie grała z WOŚP na warszawskich Bielanach. Gogle VR do wynajęcia na event nie tylko cieszą ale też pomagają! Jak można się domyślić, frekwencja i zainteresowanie były ogromne, nasze gogle VR na wynajem były okupowane cały czas!

Gogle VR na WOŚP do wynajęcia

Wirtualna rzeczywistość gra na WOŚP! Gogle VR wynajem

Gogle VR na wynajem to baza wszystkich atrakcji na event z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. Okulary VR to atrakcja na każdą imprezę, zarówno kameralną imprezę firmową jak i wielkie wydarzenie jak WOŚP, na piknik, na ferie, na konferencję czy na targi. Tym razem zaprezentowaliśmy najchętniej wybierane gry i aplikacje na gogle VR, takie jak mrożąca krew w żyłach przejażdżka rollercoasterem czy taneczny Beat Saber. Tłumy zaciekawionych uczestników spędzały świetny czas bawiąc się i tańcząc a z naszego stoiska co chwilę dobiegały okrzyki podekscytowania, strachu (na zakrętach) i zachwytu. Gogle VR do wynajęcia na event to doskonała atrakcja na imprezę dla każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie.

Wynajmij gogle VR na imprezę i zaskocz swoich gości

Gogle VR do wynajęcia na event

Gogle VR do wynajęcia na imprezę to strzał w dziesiątkę. Mamy do dyspozycji tysiące gier i aplikacji na gogle VR, dzięki czemu możemy dopasować je do tematu czy motywu przewodniego wydarzenia. Wirtualna rzeczywistość jako pomysł na event angażuje całe ciało. Nasze gogle VR na wynajem są wyposażone w specjalne czujniki śledzące położenie kontrolerów, przenoszące ruchy gracza do świata VR. Wykorzystujemy tylko najlepszy sprzęt, gogle VR HTC VIVE lub Oculus Rift, co gwarantuje użytkownikom niesamowite doznania w doskonałym wydaniu. Okulary VR do wynajęcia umożliwiają zwiedzanie odległych krain, podróże kosmiczne, adrenalinę np. nurkując z rekinami w morskich głębinach, zmianę perspektywy lecąc w przestworzach na lotni lub jako ptak, wspinaczkę na Mont Everest… Moglibyśmy tak wymieniać bez końca. Gogle VR do wynajęcia to najlepszy pomysł na event każdego rodzaju.