Wirtualna rzeczywistość na wynajem

W ostatni weekend sierpnia, jak co roku mieliśmy okazję pojawić się ponownie na imprezie ograznizowanej przez jedną z marek samochodowych. Stanowiska VR przyciągały mase odwiedzających, zarówno tych małych jak i nieco większych 😉

Symulator statyczny VR do wynajęcia

Symulator statyczny rajdowy do wynajęcia

Symulator statyczny rajdowy do wynajęcia

Statyczny symulator rajdowy na wynajem to atrakcja, która przenosi uczestników w świat dynamicznych wyścigów bez konieczności opuszczania miejsca. Wirtualna rzeczywistość pozwala na wcielenie się w rolę kierowcy rajdowego, a realistyczne efekty dźwiękowe i wibracje oddają autentyczne wrażenia z jazdy. Uczestnicy mogą ścigać się na różnych trasach, w wymarzonych samochodach i czuć te niezwykłe wrażenia obecne podczas każdego z zakrętów. Dzięki temu symulatorowi uczestnicy mogą poczuć emocje i rywalizację, jakie towarzyszą zawodnikom podczas prawdziwych rajdów. Symulator rajdowy statyczny do wynajęcia to doskonała atrakcja na imprezy firmowe, eventy motoryzacyjne czy imprezy tematyczne.

Gogle VR na wynajem

Gogle VR wynajem na event

Gogle VR wynajem na event

Gogle wirtualnej rzeczywistości na wynajem rewolucjonizują sposób, w jaki doświadczamy rozrywki. Wirtualna rzeczywistość otwiera przed nami nieograniczone możliwości. Dzięki goglom VR możemy przenieść się w miejsca, które do tej pory były tylko w sferze marzeń. Eksploracja nieznanych krain, przygody w kosmosie, nietypowe rollercoastery, czy też pilotowanie podniebnych maszyn. Gogle VR do wynajęcia na imprezę to propozycja dla każdego, niezależnie od wieku. Oferują interaktywną i angażującą rozrywkę dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wspólna zabawa przy goglach VR umożliwia uczestnikom przeżycie czegoś wyjątkowego i budowanie niezapomnianych wspomnień.

Ruchomy symulator rajdowy

Symulator DOF rajdowy do wynajęcia

Symulator DOF rajdowy do wynajęcia

Symulator rajdowy na podnośnikach do wynajęcia to esencja adrenaliny na każdej imprezie. Niezależnnie, czy jesteś fanem Formuły1, czy też nie, atrakcja ta wzbudza zainteresowanie wielu gości. Stanowisko wyposażone jest w specjalny system ruchomych ponośników, które odwzorowują zachowanie kierowcy na torze wyścigowym. Symulator trzęsie sie, porusza, obraca oferując przy tym uczestnikom niezapomniane przeżycia i wsiąkięcie w atmosferę wyścigu. Idealny na imprezy firmowe, eventy integracyjne czy imprezy okolicznościowe, symulator rajdowy na wynajem zapewni uczestnikom niezapomniane emocje.