Wirtualna rzeczywistość – symulator rajdowy VR na wynajem

Formuła 1, znana także jako wyścigi Grand Prix, to cykl najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych wyścigów samochodów. W ciągu roku kilkukrotnie, wzdłuż całego globu, odbywają się zmagania najszybszych kierowców świata. Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest usiąść za kierownicą takiego auta i poczuć tą niesamowitą prędkość? Z symulatorem rajdowym VR do wynajęcia nie musisz się dłużej zastanawiać – możesz sam tego doświadczyć!

 

Symulator rajdowy VR na podnośnikach do wynajęcia

Symulator rajdowy VR 3DOF na podnośnikach do wynajęcia

Symulator rajdowy VR 3DOF na podnośnikach do wynajęcia

Symulator wyścigów VR to wzbudzające ogromne emocje atrakcja eventowa, która każdemu pozwala poczuć się jak kierowca rajdowy. Dodatkowy ekran wyświetlający obraz z gogli umożliwia śledzenie rozgrywki obserwatorom, co zachęca ludzi do kibicowania. Symulator VR dostępny jest w dwóch opcjach: statyczny symulator rajdowy VR do wynajęcia oraz ruchomy symulator rajdowy VR 3DOF.

Ruchomy symulator rajdowy VR 3DOF do wynajęcia to imponująca konstrukcja z profesjonalnym fotelem kubełkowym na podnośnikach pneumatycznych, kierownicą oraz pedałami. Symulator kręci się, trzęsie i obraca, oddając przeciążenia występujące podczas jazdy na torze rajdowym.  Każdy zakręt, każde przyspieszenie czujemy w naszym ciele – wszystko jest dodatkowo potęgowane obrazem widzianym w goglach VR, które przenoszą nas na wybrane tory rajdowe świata za kierownicę wymarzonych samochodów.

 

Wypożyczalnia VR – statyczny symulator rajdowy VR na wynajem

Statyczny symulator rajdowy VR

Statyczny symulator rajdowy VR

Statyczny symulator wyścigów VR do wynajęcia doskonale sprawdzi się na wydarzeniach, gdzie mamy mniejszą powierzchnię przeznaczoną na atrakcje – tak samo jak ruchomy symulator wyścigów VR przenosi nas na tory rajdowe, gdzie możemy poczuć się jak Kubica za kierownicą bolidu.

Jeśli szukasz atrakcji, która uświetniłaby Twój event, to trafiłeś znakomicie – symulator rajdowy dostarczy emocji i ogromnej zabawy uczestnikom Twojego spotkania. Konferencje, targi, festyny, pikniki, imprezy integracyjne – symulator wyścigów do wynajęcia uatrakcyjni każde wydarzenie.