Muzyczne atrakcje na wynajem na event

Własny zespół rockowy, taniec na scenie z największymi gwiazdami, a może pojedynek na lepsze taneczne ruchy? Nasze atrakcje do wynajęcia to gwarantowany sukces na każdej imprezie.

Perkusja, mikrofon, gitara Xbox na wynajem

Marzyłeś kiedyś o stworzeniu własnego zespołu i zostaniu gwiazdą muzyki? W naszej ofercie znajdziesz gitarę, perkusję, stanowisko DJa oraz mikrofon, które w zestawie z konsolą pozwalają przenieść Ci się do świata show biznesu. Konsola Xbox do wynajęcia sprawdzi się zarówno na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki, festyny, targi, a także na urodziny i spotkania ze znajomymi. To atrakcja dla ludzi w każdym wieku. Zadzwoń już dziś i zarezerwuj urządzenie dla siebie.

Atrakcje na event i do domu – gogle VR wynajem Warszawa

Gogle VR na wynajem - Oculus Rift, HTC Vive, Samsung Gear

Gogle VR na wynajem – Oculus Rift, HTC Vive, Samsung Gear

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia to atrakcja, która zachwyci każdego. Gogle Oculus Rift i HTC Vive na wynajem to najlepszy sprzęt na rynku. Najwyższa jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk błyskawicznie przenoszą nas w inny wymiar rozrywki. Dodatkowe kontrolery w dłoniach gracza umożliwiają realny wpływ na otaczające nas środowisko. Beat Saber to najpopularniejsza gra zręcznościowo-muzyczna na świecie. W rytm piosenki przecinamy kolorowe bloki nadlatujące w naszą stronę. Pojawiające się ściany wymuszają na zawodniku ruch na boki, co przypomina układ taneczny. Gogle VR na wynajem to bogata biblioteka aplikacji, które możemy dowolnie dopasować do motywu przewodniego wydarzenia.

Konsola PlayStation 4 do wynajęcia

Konsola PlayStation 4 do wynajęcia - gry ruchowe i taneczne

Konsola PlayStation 4 do wynajęcia – gry ruchowe i taneczne

Konsola PlayStation 4 na wynajem to słynne na całym świecie urządzenie. Intuicyjna obsługa to ogromna zaleta jeśli chodzi o wynajem konsoli PlayStation do domu. Specjalna kamera dołączona do sprzętu sczytuje ruchy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie sterować postacią na ekranie za pomocą naszego ciała. Konsola na wynajem to znakomite stanowisko do tanecznych rozgrywek poprzez naśladowanie choreografii wyświetlanej na ekranie.