Retro atrakcje do wynajęcia

Stare gry do wynajęcia robią furorę – konsole Pegasus, flippery, automaty arcade i cymbergaj zachwyciły uczestników ostatniego wydarzenia studenckiego. Młodzi ludzie coraz częściej wykazują zainteresowanie przeszłością, a rozrywka z lat 90. jest do tego znakomitym sposobem. Retro atrakcje na wynajem idealnie sprawdzą się dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych, którzy chcą powrócić do uwielbianych aplikacji.

Cymbergaj wynajem na event

Cymbergaj wynajem na imprezę

Cymbergaj wynajem na imprezę

Air hockey na wynajem to stół wyposażony w specjalną dmuchawę, po której zawodnicy przesuwają krążek. Punkt dostaje osoba, której uda się trafić do bramki przeciwnika. Cymbergaj do wynajęcia to ekscytująca zabawa angażująca nawet do czterech osób jednocześnie. Dzięki temu świetnie sprawdzi się jako atrakcja do wynajęcia na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki. Działamy na terenie całej Polski: stanowiska retro na wynajem przywieziemy w każde miejsce – Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Białystok, Wrocław, Katowice.

Automat arcade wynajem

Automat arcade - gry retro wynajem na event

Automat arcade – gry retro wynajem na event

Stojący automat do gier arcade na wynajem to urządzenie, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie! Charakterystyczny wygląd przyciąga uwagę gości już z daleka, a bogata biblioteka aplikacji to gwarancja, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Automat arcade do wynajęcia to stanowisko jedno lub dwuosobowe, umożliwia rozgrywkę kooperacyjną lub rywalizacyjną. Stare gry popularne w latach 90. to doskonałe rozwiązanie na wydarzenia, gdzie motywem przewodnim jest przeszłość. Wypożyczalnia atrakcji retro – napisz do nas (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (tel: 508 335 229), a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję stanowisk na imprezę “Retro Games”.

Konsole retro do wynajęcia

Stare konsole na wynajem w naszej ofercie to szeroki wybór sprzętu. Posiadamy:

Konsole retro wynajem na event

Konsole retro wynajem na event

  • Pegasus
  • Atari
  • Sega
  • Commodore 64
  • PlayStation 1
  • Nintendo Classic

Nie zabraknie tu kultowych pozycji: Mario, Contra, Duck Hunt, Tank 90, Donkey Kong, Chip and Dale i wiele innych. Nieodłącznym elementem stanowiska konsole retro wynajem jest telewizor kineskopowy, który dodaje scenografii charakteru przeszłości.