Wirtualne gogle -stale rosnące zainteresowanie

 

Okulary VR można coraz częściej zobaczyć na różnorodnych eventach. Wirtualna rzeczywistość do dobry pomysł na atrakcję na imprezę integracyjną, event firmowy, targi, konferencje, imprezę okolicznościową a nawet wieczór kawalerski i panieński.

 

Jakie wirtualne gogle najlepsze na wynajem?

 

HTC Vive, Oculus Rift, Samsung Gear VR na event, imprezę firmową, integracyjną, urodziny

HTC Vive, Oculus Rift, Samsung Gear VR na event, imprezę firmową, integracyjną, urodziny

Zdecydowanie najbardziej popularne i jednocześnie najlepsze są Gogle HTC Vive oraz Oculus Rift do wynajęcia. Zapewniają rozrywkę na naprawdę wysokim poziomie i w bardzo dobrej jakości. Zostało wydanych na nie wiele gier i aplikacji dzięki czemu bibliotekę atrakcji można dostosować niemalże pod każde wydarzenie.

 

 

Wartymi uwagi są również wirtualne gogle Samsung Gear do wynajęcia. W przeciwieństwie do HTC Vive i Oculus na wynajem gogle te napędzane są smartphonem a nie komputerem. Pomimo tej różnicy Gear VR na event czy imprezę integracyjną to strzał w dziesiątkę. Do rozstawienia stanowiska z tymi goglami potrzeba o wiele mniej miejsca niż w przypadku konkurencji gdzie moc obliczeniową zapewnia komputer. Natomiast jakościowo Samsung Gear na wynajem nie pozostaje daleko w tyle za wirtualnymi goglami HTC Vive i Oculus Rift na event.