Atrakcje VR: symulator rajdowy do wynajęcia

Marzyłeś kiedyś o zostaniu zawodowym kierowcą rajdowym? Wirtualna rzeczywistość może spełnić te pragnienia. Garaż pełen najszybszych samochodów, najpopularniejsze tory wyścigowe świata, zawrotne prędkości – oto symulator rajdowy do wynajęcia do domu, na imprezę i na event.

Ruchomy symulator wyścigów VR na wynajem

Symulator rajdowy VR 3DOF na podnośnikach do wynajęcia

Symulator rajdowy VR 3DOF na podnośnikach do wynajęcia

Ta imponująca konstrukcja przyciąga wzrok oraz uwagę. Ruchomy symulator rajdowy 3DOF VR do wynajęcia posiada specjalne podnośniki hydrauliczne, które wprawiają urządzenie w ruch. Symulator wyścigów na wynajem kręci się, obraca, trzęsie i przesuwa zgodnie z tym, co dzieje się na ekranie. Dzięki temu odnosimy ogromne wrażenie realności jazdy, spotęgowane dodatkowo wrażeniami z okularów VR. Gogle VR do wynajęcia przenoszą nas błyskawicznie do innego wymiaru rozrywki. Wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk sprawiają, że mamy bardzo realne odczucia jazdy samochodem. Nie martw się o prawo jazdy – w wirtualnym świecie jeździć może każdy, zarówno dzieci, jak i dorośli! Symulator rajdowy na wynajem do domu to świetny sposób na wspólne spędzenie czasu ze znajomymi i rodziną.

 

 

Statyczny symulator jazdy VR do wynajęcia

Symulator rajdowy VR na wynajem

Symulator wyścigów na wynajem wyposażony jest w profesjonalną kierownicę, kubełkowy fotel i zestaw pedałów, które realistycznie oddają prawdziwą jazdę samochodem rajdowym. Dodatkowy efekt, stworzony przez gogle VR na wynajem gwarantuje, że od razu po ich założeniu poczujesz się jak Robert Kubica. Statyczny symulator jazdy VR do wynajęcia zajmuje mniej miejsca niż ruchomy, więc idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Razem ze znajomymi możecie urządzić turniej najszybszego kierowcy – nutka adrenaliny zwiększy poziom zabawy. Symulator rajdowy to idealne rozwiązanie na zimowe wieczory – świetna rozrywka i niesamowite emocje gwarantowane! Ciesz się wyścigami na poziomie światowym w zaciszu własnego mieszkania – zarezerwuj statyczny symulator jazdy VR na wynajem jeszcze dziś.