Atrakcje oldschool: automaty arcade, flippery, konsole retro do wynajęcia

Wielki powrót do przeszłości – atrakcje na wynajem od VRTeam zabiorą Cię do lat 90., kiedy królowały ortalionowe dresy, jeansy, a w telewizji popularnym serialem było Beverly Hills 90210. Automaty arcade, flippery oraz konsole retro na wynajem do domu zabiorą Cię tam z powrotem.

Automaty arcade na wynajem

Te stojące maszyny do gier to popularne wyposażenie barów, pubów i salonów do gier. Automaty arcade do wynajęcia przyciągają wzrok i uwagę ludzi swoim wyjątkowym wyglądem. Bogata biblioteka ponad 600 gier to gwarancja, że każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie. Automat arcade na wynajem umożliwia rozgrywkę dwóch osób jednocześnie – zabawa połączona z rywalizacją bądź kooperacją daje jeszcze więcej frajdy.

Flipper do wynajęcia

Pinball do wynajęcia

Pinball do wynajęcia

Flippery na wynajem, nazywane też “pinball”, to kultowe urządzenia lat 90. Ich intuicyjna i prosta obsługa sprawia, że zarówno dzieci i dorośli świetnie się bawią. Za pomocą dwóch przycisków przesuwamy po planszy metalową kulkę, dzięki czemu zdobywamy punkty. Nasze flippery do wynajęcia to odrestaurowane maszyny, wyposażone w sygnały świetlne i dźwiękowe – dzięki temu każda gra jest zupełnie nową przygodą. Konkurs ze znajomymi, kto jest najzręczniejszym graczem? Flipper do wynajęcia sprawdzi się znakomicie do tej roli!

Konsole oldschool na wynajem: Pegasus, Atari, Sega, Commodore, PlayStation 1

Konsole retro na wynajem

Konsole retro na wynajem

Kto z nas nie kojarzy Mario, dzielnego hydraulika z Włoch, który wyruszył na ratunek księżniczce? A może Twoim wspomnieniem z dzieciństwa jest obrona orzełka w Tank90? Konsole retro do wynajęcia to bogata biblioteka pozycji, która pozwoli Ci na długie godziny świetnej zabawy. Dodatkowy kontroler w zestawie umożliwia także jednoczesną grę dwóch osób – razem z przyjacielem wyrusz do świata gier lat 90. Konsole retro do wynajęcia sprawdzą się jako atrakcja dla dzieci, jak i dorosłych – dla młodszych jest to szansa przekonania się, w co grali kiedyś grali rodzice, a starsi mają szansę powrócić do znanych i lubianych aplikacji.