Gwarancja udanej imprezy – atrakcje na wynajem

Jesteśmy znani z tego, że do każdego eventu podchodzimy indywidualnie – z nami nic nie jest szablonowe i nudne. W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych atrakcji – opowiedz nam, jaką masz wizję na swoje wydarzenie, a my zrobimy wszystko, aby było ono niezapomniane i pełne wrażeń!

Wirtualna rzeczywistość na wynajem

Technologia VR oferuje wiele możliwości: gogle wirtualnej rzeczywistości na wynajem, bieżnia VR Virtuix Omni, symulator rajdowy, symulator lotu, symulator rollercoastera. Jesteśmy w stanie dopasować aplikacje tematycznie do wydarzenia: wodny świat? Kosmos? A może adrenalina i wesołe miasteczko? Nasi pracownicy zaproponują Ci indywidualny scenariusz, skrojony specjalnie na Twoje wydarzenie. Gotowe aplikacje Ci nie odpowiadają? Żaden problem – zajmujemy się także tworzeniem gier w technologii VR

Atrakcje retro na wynajem – konsole, automaty arcade, flippery

Automat arcade na wynajem

Automat arcade na wynajem

Marzy Ci się powrót do przeszłości? W takim razie atrakcje retro to idealne rozwiązanie na Twój event! Niech uczestnicy odkryją na nowo kultowe gry lat 90., takie jak Mario, niezapomniana Contra czy Tanki. Automaty arcade do wynajęcia oraz konsole retro umożliwiają multiplayerową rozgrywkę – zwiększa to przepustowość stanowiska, a jednocześnie wprowadza aspekt rywalizacji: podczas wydarzenia można przeprowadzić konkurs na najlepszego zawodnika, największą liczbę zdobytych punktów, najlepszy czas przejścia planszy.

 

Wypożyczalnia atrakcji – atrakcje zręcznościowe do wynajęcia

Cymbergaj na wynajem

Cymbergaj na wynajem

Cymbergaj na wynajem, zwany też air hockeyem, to zręcznościowa atrakcja kojarzona bardzo często z wypoczynkiem w nadmorskich miejscowościach. Za pomocą specjalnych odbijaków przesuwamy po stole z nadmuchem krążek, starając się wbić go do łuzy przeciwnika. Cymbergaj do wynajęcia to emocjonująca atrakcja, która zapewnia aspekt rywalizacji. Świetnie sprawdzi się na imprezach integracyjnych, firmowych, piknikach oraz festynach.

Stół do piłkarzyków do wynajęcia to znana doskonale atrakcja, która wciąż przyciąga ludzi. Wieloosobowa rozgrywka umożliwia spędzenie czasu na ekscytującym meczu piłki nożnej, w której to my rządzimy piłkarzykami. Stół do piłkarzyków na wynajem to gwarancja ogromnych emocji i udanej imprezy.