Łapa szczęścia do wynajęcia

Długo myśleliśmy, jaką nową atrakcję wprowadzić do naszej oferty i mamy to! Automat vendingowy- łapa szczęścia. Urządzenie cechuje się łatwością użytkowania i daje ogromne możliwości podczas organizacji pikników i innych wydarzeń.

Zręcznościowa atrakcja na event

Automat  łapa szczęścia wynajem

Automat łapa szczęścia wynajem

Automat łapa szczęścia niewątpliwie możemy zaliczyć do kategorii atrakcji zręcznościowych. Rozgrywka polega na chwyceniu przez gracza upominku umieszczonego w automacie za pomocą specjalnego metalowego uchwytu, czyli właśnie łapki. Łapką sterujemy za pomocą zewnętrznego joysticka. Kiedy chwytak znajdzie się już nad wybraną przez nas nagrodą, opuszczamy go i chwytamy zdobycz. Atrakcja ta sprawdzi się idealnie zarówno podczas eventów dla dzieci jak i dorosłych.

Urządzenie zajmuje niewielką przestrzeń, zaledwie 1m x 1m, dzięki czemu jesteśmy w stanie ustawić je niemalże w każdym miejscu. Kolejną niewątpliwą zaletą urządzenia jest jego wysokość, prawie 2 metry, dzięki czemu dorosły uczestnik imprezy może w wyprostowanej pozycji korzystać z tej atrakcji.

Łapa szczęścia- atrakcja do wynajęcia

Łapa szczęścia- automat do wynajęcia

Łapa szczęścia- automat do wynajęcia

Wielu z nas często spotykało te maszyny w okresie wzmożonego ruchu turystycznego, przy deptakach, w galeriach handlowych czy też niedaleko barów i restauracji zarówno nad morzem jak i w górach. Wypełnione były maskotkami lub innymi zabawkami dla dzieci. Nasza łapa szczęścia cechuje się niezwykle dużą pojemnością co daje Klientowi duże możliwości umieszczania w niej upominków i gadżetów dla każdego gościa imprezy. Z łatwością zmieszczą się tam zarówno większe gabarytowo przedmioty, takie jak pluszowe zabawki, pudełka czy też mniejsze gadżety z logo klienta, takie jak pendrive, zapakowane długopisy i inne upominki.

Atrakcje do wynajęcia na event

Łapa szczęścia na wynajem

Łapa szczęścia na wynajem

Łapa szczęścia dzięki swojemu designowi bezproblemowo wpisze się w imprezy stylizowane w klimacie retro. Stanowi ona genialne uzupełnienie naszych pozostałych retro atrakcji na event.

Istnieje także możliwość brandingu maszyny zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Nasze atrakcje eventowe dowozimy w każde miejsce na terenie Polski. Organizujesz imprezę, ale nie masz pomysłu jak ją urozmaicić i zapewnić gościom dodatkową rozrywkę? Skontaktuj się z nami- przygotujemy dla Ciebie specjalną indywidualną ofertę atrakcji evenowych.