Zimowe atrakcje na event

Wielkimi krokami zbliża się okres świątecznych imprez, na których atrakcje na wynajem cieszą się wielką popularnością wśród uczestników. Szeroka gama atrakcji na event takich jak gogle VR, symulator jazdy na nartach, dmuchana kula śnieżna czy też sanie Mikołaja od VR Team sprawią, że organizowana przez Ciebie impreza będzie niezapomniana.

Symulator nart i snowboard na wynajem

symulator snowboardu na imprezę świąteczną

symulator snowboardu na imprezę świąteczną

Brakuje Ci śnieżnego szaleństwa na stoku? Symulator nart i snowboard do wynajęcia da Ci taką wirtualną możliwość. Symulator sportów zimowych to idealna atrakcja dla dzieci oraz dorosłych. Stanowisko składa się ze specjalnej deski, która odwzorowuje ruchy gracza i przenosi je na ekran telewizora oraz kontrolerów, które pozwalają na zwiększenie prędkości podczas jazdy. Symulator nart i snowboard na wynajem obudowany jest prawdziwym sprzętem zimowym, które służą jako dodatkowa scenografia zimowa.

Dmuchana kula śnieżna do wynajęcia

dmuchana kula śnieżna wynajem

dmuchana kula śnieżna wynajem

Dmuchana kula śnieżna, inaczej zwana snow globe to nietuzinkowa atrakcja eventowa. Śnieżna kula wykorzystywana jest zarówno jako element scenografii, jak i stanowisko z atrakcją w środku.  We wnętrzu kuli śnieżnej znajduje się dmuchany bałwan oraz sztuczny śnieg, który wiruje wokoło osoby znajdującej się w środku. Dodatkowo, dla uzyskania jeszcze lepszego efektu atrakcji wewnątrz kuli możemy umieścić stanowisko z wirtualną rzeczywistością czy symulator snowboardu. Tego typu atrakcja na imprezę z pewnością zachwyci nie jedną osobę.

Sanie świętego Mikołaja do wynajęcia

sanie świętego Mikołaja na event

sanie świętego Mikołaja na event

Starszego pana z długą białą brodą, ubranego w czerwony kombinezon nikomu nie trzeba przedstawiać. A saniami Mikołaja chcieliby się przejechać zarówno dzieci jak i dorośli. Dzięki wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości możemy przenieść się do krainy Mikołaja. .Gogle VR zabiorą nas na przejażdżkę saniami po Laponii, przez chwile staniemy się również pomocnikami Mikołaja w rozdawaniu prezentów. A jeśli to za mało możemy również wypróbować zimowy rollercoaster. Sanie świętego Mikołaja na wynajem mogą posłużyć zarówno jako element dekoracyjny miejsce imprezy świątecznej. Sanie Mikołaja do wynajęcia to wyjątkowe stanowisko, które przykuje uwagę niejednej osoby.

Gogle VR- zimowe atrakcje do wynajęcia

Gogle VR na wynajem dają nam nieograniczone możliwości atrakcji eventowych. Szeroka gama gier i aplikacji jakie posiadamy w swojej ofercie pozwoli na precyzyjne dopasowanie pod Klienta, kierując się motywem przewodnim imprezy. Wirtualna rzeczywistość w mig przeniesie Cię w zupełnie inny rodzaj rozrywki. Posiadamy najlepszy na rynku sprzęt- gogle Oculus Rift czy HTC VIVE, które gwarantują wysoką jakość obrazu oraz czysty przestrzenny dźwięk. Każde okulary 360 wyposażone są w kontrolery imitujące dłonie.