Fotobudka do wynajęcia na event

Fotobudki to w dalszym ciągu hit na imprezach. Bez względu na to, czy jest to impreza firmowa, jubileuszowe spotkania pracowników firm czy osiemnastki czy nawet wesela. Kiedyś rynek fotograficzny opierał się tylko na wynajęciu fotografa na wydarzenia, który nie zawsze miał wolny dany termin. Dziś możemy wybierać spośród kilku wariantów dostępnych na rynku fotobudek.

Fotobudka 360 do wynajęcia na imprezę

Fotobudka 360 do wynajęcia na imprezę

Fotobudka 360 do wynajęcia na imprezę

Fotobudka 360 lub inaczej mówiąc fotobudka Spinner to jedna z najczęściej wybieranych fotobudek z naszej oferty. Zasada działania fotobudka na wynajem jest prosta- goście wskakują na podest i bawią się, tańczą, wygłupiają, a kamera na obrotowym ramieniu porusza się wokoło nich kręcąc jednocześnie materiał filmowy. Następnie jest on poddawany renderowaniu: pogram nakłada na niego efekty slow motion i high motion i w przeciągu kilku chwil mamy gotowy wręcz instagramowy filmik. Na potrzeby wydarzenia jesteśmy w stanie przygotować dodatkową scenografię w postaci np. balonów, ścianek tematycznych, gadżetów. Wszystko po to, by Twoi goście jeszcze lepiej się bawili i mieli wspaniałą pamiątkę z imprezy z wykorzystaniem fotobudka 360 do wynajęcia.

GIF-budka wynajem

GIF-budka wynajem na event

GIF-budka wynajem na event

Urządzenie jest podobne do klasycznej fotobudki- ustawiamy się przed obiektywem aparatu, a on wykonuje serię zdjęć, które następnie zostają zmienione w animowany gif. Stanowisko Gif budka do wynajęcia zajmuje niewiele miejska- składa się z lustrzanej fotobudki z dotykowym wyświetlaczem i tła. Do dyspozycji gości mamy również koszyk gadżetów, takich jak okulary, kapelusze czy maski, które zagwarantują wykonanie nietuzinkowego GIFa.

Fotobdka 3D na wynajem

Fotobudka 3D wynajem

Fotobudka 3D wynajem

Jeśli chcesz uzyskać zdjęcie zamrożone w ruchu, niczym z Matrixa to koniecznie musisz wypróbować 3D budka wynajem na event. Ta fotobudka wykonuje 1 jednej chwili serię zdjęć z kilkunastu ustawionych po zakrzywionej linii aparatów, dzięki czemu otrzymasz niecodzienne zdjęcie, które z pewnością zachwyci każdego. Fotobudka 3D na wynajem to zdecydowanie nowość na rynku atrakcji fotograficznych i z pewnością może zaliczyć się do atrakcji Premium. Jeśli chcesz zagwarantować gościom wydarzenia atrakcje z najwyższej półki, na imprezie nie może zatem zabraknąć Fotobudka 3D do wynajęcia.