Ferie w domu: gogle VR do wynajęcia

Dzisiaj oficjalnie rozpoczynają się ferie zimowe 2021 – czas wolny od szkoły, poświęcony na odpoczynek i dobrą zabawę. Ograniczona możliwość podróżowania i spędzania czasu na zewnątrz zmusza nas do poszukiwań nowych rozrywek. Rozwiązaniem są gogle VR na wynajem do domu!

Okulary wirtualnej rzeczywistości wynajem Warszawa

Technologia VR umożliwia przeniesienie gracza w dowolne, wymarzone miejsce: ośnieżone szczyty Alp i jazda na nartach, podróż do Paryża i zobaczenie Wieży Eiffle’a, a może walka z orkami podczas obrony średniowiecznego zamku? Gogle VR do wynajęcia pozwalają na spełnienie najskrytszych marzeń. Wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk sprawiają, że odnosimy ogromne wrażenie realności otaczającego nas świata. Bez wychodzenia z domu możemy przeżywać fantastyczne przygody.

Gogle VR na wynajem do domu

Gogle VR - atrakcje na wynajem do domu

Gogle VR – atrakcje na wynajem do domu

Okulary VR do wynajęcia to atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Sprawdzą się dla każdego fana nowinek technologicznych oraz komputerowych laików. Gogle VR do wynajęcia są proste i intuicyjne w obsłudze. Przy pomocy specjalnych kontrolerów trzymanych w naszych dłoniach mamy możliwość zmieniania i kontrolowania wirtualnego otoczenia. Bogaty wybór ponad 200 aplikacji to gwarancja, że każdy odnajdzie tu coś dla siebie . Zwolennicy spokojnych przeżyć zachwycą się podróżami dookoła świata i animacjami 360, a osoby spragnione wrażeń zafascynują się emocjonującymi kolejkami górskimi.

Atrakcje do domu: gogle VR do wynajęcia

Gogle VR wynajem do domu

Gogle VR wynajem do domu

Gogle VR na wynajem do domu to znakomity sposób na spędzenie zimowych ferii. Długie godziny rozrywki to doskonałe rozwiązanie nawet w niewielkich mieszkaniach – wymagana przestrzeń do grania to ok. 2x2m. Gogle VR do wynajęcia to zarówno gry jednoosobowe, sieciowe (takie, w których można grać z ludźmi z całego świata w czasie rzeczywistym), a także wieloosobowe – kilka aplikacji umożliwia jednoczesną rozgrywkę paru osób naraz przy korzystaniu z tylko jednego stanowiska. Oprócz wypożyczenia sprzętu, pomożemy Ci także dobrać odpowiednie i najbardziej interesujące gry.