Wynajem dmuchanej śnieżnej kuli

Dmuchana śnieżna kula lub inaczej zwany snow bubble w zimowej odsłonie to nasz najnowszy produkt. Śnieżną dmuchaną kulę można wykorzystać jako element dekoracji i scenografii. Możemy też umieścić w jej wnętrzu stanowisko z goglami VR lub symulator nart i snowboardu tym samym tworząc nietuzinkową atrakcję eventową.

 

Gogle VR w dmuchanej śnieżnej kuli

Dmuchana śnieżna kula VR

Dmuchana śnieżna kula VR

Wynajem stanowisk VR wewnątrz dmuchanej śnieżnej kuli to strzał w dziesiątkę! Na tą chwilę nikt  poza VRTEAM nie proponuje Klientom takich rozwiązań. Stanowisko z wirtualną rzeczywistością, które znajduje się w środku kuli to gogle VR Oculus czyli najlepszy sprzęt na rynku. Jakość wyświetlanego w nich obrazu jest najwyższa a gry ciekawe i interaktywne. Wnętrze kuli jest wzbogacone zimową scenografią – dmuchany bałwan, sanki, sztuczny śnieg, który wiruje w całym jej wnętrzu – to wszystko podkręca atmosferę i przyciąga zainteresowanych.

 

 

Symulator nart / snowboardu w dmuchanej śnieżnej kuli

Wynajmij symulator narciarstwa oraz symulator snowboardu, który znajduje się wewnątrz dmuchanej śnieżnej kuli. Jest to niecodzienna i niepowtarzalna forma atrakcji eventowej. Symulator nart i snowboardu wykorzystuje specjalną deskę balansową, która mierzy każdy nasz ruch wykonany na niej. Dzięki temu poprzez ruchy ciała (balans na desce) sterujemy wirtualnym narciarzem lub snowboardzistą. Na symulatorze możemy przeprowadzić zawody. Atrakcja ta łączy się z fotografem z natychmiastowym wydrukiem / wysyłką zdjęć. Wynajmuj dmuchaną śnieżną kulę wraz z symulatorem nart lub snowboardu aby zapewnić niecodzienną atrakcję na Twój event.

 

Wynajem dmuchanej śnieżnej kuli

Wynajem dmuchanej śnieżnej kuli

Fotograf + natychmiastowy wydruk / wysyłka zdjęć

Wewnątrz dmuchanej śnieżnej kuli na wynajem możemy wykonywać zdjęcia, które  natychmiast przesyłamy na adres email / numer telefonu uczestnika lub drukujemy na papierze fotograficznym i wręczamy w formie upominku. Tło znajdujące się wewnątrz kuli możemy wyprodukować według indywidualnego zamówienia. Dzięki temu poza wybraną grafiką może tam się znaleźć również logo Klienta. Wynajmij dmuchaną śnieżną kulę wraz z fotografem aby po imprezie pozostał Ci niecodzienny upominek. Atrakcja ta łączy się z fotografem z natychmiastowym wydrukiem / wysyłką zdjęć.