Flippery, automaty arcade, konsole pegasus – atrakcje retro na imprezę

Retro to doskonałe atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Starsi uczestnicy mają szansę zagrać w gry swojego dzieciństwa i przenieść się na chwilę do tamtego beztroskiego okresu. Młodsi natomiast mogą się przekonać, w co kiedyś grali ich rodzice i spróbować swoich sił w pokonaniu ich wyniku w Mario.

Konsole retro wynajem – Pegasus, Atari, Commodore 64, PlayStation 1

W naszej ofercie posiadamy wiele konsol retro z ogromną liczbą dostępnych gier. Znajdziemy tutaj najpopularniejsze i kultowe tytuły jak Mario, Contra, Tank 90, PacMan i Arkanoid. Konsole retro do wynajęcia to rozrywka dla jednej oraz dwóch osób – wiele aplikacji umożliwia grę zespołową lub rywalizację pomiędzy uczestnikami. Stanowiska można wykorzystać do przeprowadzenia konkursu na najlepszego gracza – emocje towarzyszące podczas zawodów zwiększają zabawę i radość gości.

Atrakcje retro – flippery na wynajem

Pinball do wynajęcia

Pinball do wynajęcia

Flippery, określane także jako “pinball”, to urządzenia bezsprzecznie przyciągające wzrok oraz uwagę Uczestników. Pinball na wynajem w naszej ofercie to odrestaurowane automaty z lat 70. i 80., bogato wyposażone w kolorowe światła oraz sygnały dźwiękowe. Uruchamiają się one podczas zdobywania kolejnych punktów podczas rozgrywki, co świetnie urozmaica każdą grę i sprawia, że jest to zupełnie nowa przygoda. Flipper do wynajęcia jest bardzo prosty w obsłudze – za pomocą dwóch guzików odbijamy metalową piłkę poruszającą się po planszy. Tak banalne, a daje tyle radości oraz zabawy.

Wypożyczalnia atrakcji – automaty arcade do gier

Automat arcade na wynajem

Automat arcade na wynajem

Automaty arcade do wynajęcia to kolejna atrakcja retro w naszym repertuarze. Urządzenia te mają wbudowane ponad 600 kultowych gier, znanych i uwielbianych na całym świecie: Street Fighter, X-Man, Tetris oraz wiele innych. Bogaty wybór sprawia, że każdy odnajdzie coś dla siebie – z doświadczeń z poprzednich realizacji możemy z całą pewnością stwierdzić, że to atrakcja idealna zarówno na targi, konferencje, imprezy integracyjne, imprezy firmowe, pikniki, festyny, jak i wieczory kawalerskie oraz imprezy urodzinowe.