Konsole retro na wynajem do domu

Długie, zimowe wieczory to nie powód do nudy – wręcz przeciwnie! Konsole oldschool do wynajęcia do domu to rozwiązanie Twoich problemów. Bogata biblioteka gier to gwarancja nieskończonej rozrywki.

Konsole oldschool do wynajęcia

W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów konsol: PlayStation 1, Sega, Atari, Pegasus i Commodore 64. Cieszą się one wielkim uznaniem wśród fanów kultowych gier, takich jak: Mario, Pac-Man, Contra i Tank90. Konsole retro na wynajem to nie tylko atrakcje dla zwolenników lat 90 – jest to gratka dla każdego. Dorośli mają szansę powrócić na chwilę do czasów dzieciństwa, a dzieci mogą przekonać się, w co grali w młodości ich rodzice i wujostwo. Konsole retro do wynajęcia to ponad 600 tytułów do wyboru – dzięki temu każdy odnajdzie coś dla siebie.

Pegasus, Atari, Sega, Commodore 64, PlayStation 1 na wynajem do domu

Konsole retro do wynajęcia do domu

Konsole retro do wynajęcia do domu

Konsole retro do wynajęcia do domu to idealne rozwiązanie na zimowe, długie wieczory. Dodatkiem może być kineskopowy telewizor, który był nieodłącznym elementem życia lat 90. Takie połączenie jeszcze bardziej przenosi nas w czasie do przeszłości, co jest wspaniałym doświadczeniem dla starszych i młodszych osób. Konsole oldschool do wynajęcia pozwolą spędzić Ci niesamowity czas z przyjaciółmi i rodziną w zaciszu własnego mieszkania. Świetna zabawa bez wychodzenia z domu? Wszystko jest możliwe z atrakcjami retro od VRTeam!

 

 

 

Atrakcje retro do wynajęcia: konsole oldschool, automaty arcade

Automaty arcade do wynajęcia

Automaty arcade do wynajęcia

Konsole retro na wynajem to nie wszystko – oferujemy także automaty arcade do wynajęcia. Te kultowe, stojące urządzenia do gry przyciągają wzrok oraz uwagę. Ogromna liczba wbudowanych gier to zabawa na długie godziny. Automaty arcade na wynajem umożliwiają jedno lub dwuosobową rozgrywkę – odrobina rywalizacji tylko zwiększy poziom rozrywki. Automaty arcade do wynajęcia posiadają zarówno gry kooperacyjne, jak i takie, w których gracze rywalizują ze sobą. Przekonaj się, kto jest mistrzem z naszymi atrakcjami retro do wynajęcia!