Atrakcje na wynajem: symulator rollercoastera VR

Zawrotne prędkości, gwałtowne spadki, ostre zakręty i wysokie wzniesienia. Popularne kolejki górskie to doskonale znane atrakcje z wesołych miasteczek. Dzięki dzisiejszej technologii możesz cieszyć się przejażdżką bez wychodzenia z domu – przedstawiamy symulator rollercoastera VR na wynajem!

Ruchomy symulator kolejki górskiej VR do wynajęcia

Ruchomy symulator rollercoastera VR na podnośnikach do wynajęcia

Ruchomy symulator rollercoastera VR na podnośnikach do wynajęcia

Symulator rollercoastera do wynajęcia to urządzenie, któremu towarzyszą ogromne emocje. Przy ograniczonej możliwości podróżowania nie mamy okazji doświadczyć tego w prawdziwym świecie. Na szczęście rozwiązaniem jest wirtualna rzeczywistość: gogle VR na wynajem w połączeniu ze specjalną, ruchomą konstrukcją tworzą niesamowicie realny symulator kolejki górskiej do wynajęcia. Specjalne hydrauliczne podnośniki poruszają fotelem, co odwzorowuje ruchy prawdziwej kolejki, a w goglach widzimy otaczający nas świat. Ruchomy symulator rollercoastera na wynajem to gwarancja niezapomnianych przeżyć zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Symulator kolejki górskiej do wynajęcia sprawdzi się jako atrakcja na urodziny, wieczór kawalerski, panieński czy rozrywka na długie, zimowe wieczory.

Gogle VR na wynajem

Gogle VR wynajem do domu

Gogle VR wynajem do domu

Mniejszym powierzchniowo rozwiązaniem są okulary VR do wynajęcia. Zajmują mniej miejsca niż ruchomy symulator rollercoastera, ale poziom zabawy wcale nie jest mniejszy! Gogle VR do wynajęcia w naszej ofercie to najlepszy dostępny sprzęt na rynku: gogle Oculus Rift oraz gogle HTC Vive. Wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk błyskawicznie przenoszą nas do wirtualnej rzeczywistości, w której zapominamy o prawdziwym świecie. Gogle VR na wynajem niesamowicie oszukują błędnik – ludzie bardzo często poruszają się w prawo i lewo, imitując przeciążenia i stany nieważkości występujące podczas prawdziwej jazdy kolejką. Symulator rollercoastera na wynajem to doskonały sposób przygotowania się do przejażdżki realną kolejką górską – w bezpiecznych warunkach możemy przekonać się, czego możemy doświadczyć w wesołym miasteczku. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś i zapewnij sobie niezapomniane przygody z atrakcjami od VRTeam!