Gogle VR HTC Vive w Warszawskim Domu Emeryta

Wczoraj mieliśmy ogromny zaszczyt pokazywać emerytowanym żołnierzom czym jest wirtualna rzeczywistość do wynajęcia. Odbiór gogli VR przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Z naszymi goglami HTC Vive na wynajem mieliśmy okazję być już w różnych miejscach, a wirtualną rzeczywistość pokazywać różnym osobom. Tym razem zainteresowali się nimi warszawscy emeryci.  Teraz jesteśmy po wydarzeniu, naładowani pozytywną energią, jaką zaraziliśmy się od naszych Klientów.

 

HTC Vive na event, imrprezę, urodziny, targi, konferencje - Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Radom

HTC Vive na event, imrprezę, urodziny, targi, konferencje – Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Radom

Kolejka do Wirtualnej Rzeczywistości dłuższa niż do lekarza

Na początku na twarzach niektórych można było dostrzec obawy i niedowierzanie. Jednakże pierwsza osoba założyła gogle HTC Vive na wynajem jeszcze 20 minut przed rozpoczęciem wydarzenia i to wystarczyło, aby grupa zaciekawionych wydarzeniem osób zaczęła zbierać się w około naszego stanowiska wirtualnej rzeczywistości. Z każdą kolejną osobą i jej reakcją na gogle VR zainteresowanych przebywało. W pewnym momencie kolejka do gogli VR HTC Vive do wynajęcia była dłuższa niż do lekarza znajdującego się na tym samym piętrze, co nasza świetlica.

 

To dla nas duża nagroda, gdy po zdjęciu wirtualnych okularów do wynajęcia z twarzy użytkownika słyszymy:

  • “To było coś wspaniałego!”
  • “To niesamowite!”
  • “Dziękuję, że mi Pan to pokazał”

 

My również dziękujemy. To był dla nas zaszczyt i ogromna przyjemność. Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie.