Konsole do gry, gogle VR – wypożycz na weekend majowy

Na zewnątrz coraz cieplej i przyjemniej, a kwarantanna trzyma nas w mieszkaniu. Rodzi się w takim momencie pytanie „Jak najlepiej spędzić majówkowy czas bez wychodzenia z domu?”. Odpowiedź jest bardzo prosta: konsole oraz gogle VR na wynajem!

 

Wypożyczalnia konsol Warszawa

Konsola Xbox na wynajem oraz konsola PlayStation 4 do wynajęcia to doskonałe rozwiązanie, aby świetnie bawić się w domu. Poruszaj się w rytm muzyki do układów tanecznych w grze Just Dance i poczuj się jak na sobotniej imprezie. Niczym Kubica przemierzaj tory wyścigowe i pobijaj rekordy szybkości najwspanialszymi samochodami świata w Grand Turismo. Szybki mecz w piłkę nożną z kumplem, kiedy boiska są zamknięte? Z konsolą  PS4 na wynajem i grą FIFA to jak najbardziej możliwe! Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub napiszesz email, zarezerwujesz sprzęt, a my błyskawicznie pojawimy się u Twoich drzwi ze sprzętem i wybranymi grami. Konsole na wynajem to świetna opcja na urozmaicenie czasu spędzanego w domu.

 


ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ – 508-335-229


 

Wypożyczalnia gogli VR Warszawa

 

Twoje plany na majówkowe podróże nie wypaliły? Żaden problem – wirtualna rzeczywistość na wynajem zabierze Cię w dowolne miejsce na Ziemi. Wycieczka do wspaniałej Wenecji, zwiedzanie imponującego Luwru, wspinaczka po ośnieżonych szczytach Alp, ekscytująca przejażdżka kolejką górską, pływanie w oceanie razem z żółwiami – bez wychodzenia z domu możesz zostać podróżnikiem i odkrywcą. Marzy Ci się podróż na księżyc albo spacer po Marsie? Wirtualna rzeczywistość na wynajem w kilka sekund zabierze Cię gdzie tylko dusza zapragnie.
Wirtualna rzeczywistość na wynajem łączy ludzi, którzy nie mogą spotykać się osobiście – wynajmij gogle VR z przyjaciółmi i razem uratujcie zamek przed atakiem orków w zespołowej grze Elven Assasin. Weź w wirtualne dłonie łuk i poczuj się jak Legolas we „Władcy Pierścieni”. Dzięki wirtualnej rzeczywistości, nawet oddzieleni kilometrami, możecie przeżywać wspólne, niesamowite przygody. Już teraz zadzwoń i zarezerwuj sprzęt dla siebie i swoich znajomych.