Realizacja: Atrakcje na wesele – gogle VR do wynajęcia

W ostatni weekend mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystości weselnej, gdzie gogle VR na wynajem stanowiły główną atrakcję dla gości. Niesamowite przeżycia w wirtualnym świecie zagwarantowały doskonałą zabawę podczas wydarzenia.

Wypożyczalnia atrakcji – gogle wirtualnej rzeczywistości na wynajem

Wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk błyskawicznie zabierają uczestników w inny wymiar rozrywki. Gogle VR Oculus Rift S to najlepszy sprzęt na rynku z ogromnym wyborem aplikacji. Spokojne podróże dookoła świata, emocjonujące przejażdżki kolejką górską czy wciągająca gra zręcznościowo-muzyczna – to tylko początek możliwości. Gry można dowolnie zmieniać pomiędzy Uczestnikami, dzięki czemu każdy odnajdzie coś dla siebie. Z pomocą naszego przeszkolonego animatora zabawa przebiega bezproblemowo – tłumaczy on gościom, w jaki sposób poruszać się w wirtualnej rzeczywistości oraz dba o stan techniczny stanowiska. Organizatorzy nie muszą się niczym martwić – wszystko jest na naszej głowie.

Atrakcje na eventy – nowe standardy bezpieczeństwa

Gogle VR na wynajem na wesele

Gogle VR na wynajem na wesele

W związku z panująca w Polsce i na świecie sytuacją z COVID-19, organizacja eventów to nowe wyzwanie. My stajemy na wysokości zadania i dbamy o każdy detal. Stanowiska są regularnie czyszczone pomiędzy użytkownikami przy pomocy specjalnych środków dezynfekujących. Pracownicy oraz uczestnicy wyposażeni są w maseczki oraz rękawiczki jednorazowe. Dobra zabawa z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa to gwarancja udanej i bezpiecznej imprezy.

Gogle VR do wynajęcia – atrakcje na wynajem

Atrakcje eventowe do wynajęcia na imprezę, targi, konferencje

Atrakcje eventowe do wynajęcia na imprezę, targi, konferencje

Bogaty wybór aplikacji sprawia, że możemy dopasować gry do wielu motywów przewodnich. Podróże, sport, woda, kosmos, filmy i bajki, muzyka i więcej. Posiadamy gotowe scenariusze, ale bez problemu możemy przygotować indywidualną propozycję aplikacji na Twój event. Imprezy integracyjne, firmowe, targi, konferencje, pikniki, urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie czy urodziny – gogle VR do wynajęcia sprawdzą się wszędzie. Dojeżdżamy w każde miejsce – Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Białystok, Kraków, Wrocław – działamy wszędzie. Zadzwoń lub napisz, a my przedstawimy Ci specjalną propozycję “uszytą na miarę”.