Atrakcje eventowe – konsole do wynajęcia

Znane i lubiane na całym świecie konsole Xbox i PlayStation na wynajem to znakomita atrakcja na targi, konferencje, imprezy firmowe, urodziny, imprezy integracyjne. Ich prostota obsługi oraz ogromna rozrywka przyciągają ludzi i umożliwiają świetną zabawę.

Konsole na wynajem na Twój event

Zarówno konsola Xbox 360 do wynajęcia, jak i PlayStation 4 na wynajem, oferują bogactwo gier, które można dopasować do tematyki organizowanych wydarzeń. Urządzenia umożliwiają grę w pojedynkę – na przykład wcielenie się w rycerza Jedi i walka z mrocznymi przeciwnikami lub wzięcie udziału w wyścigu samochodowym – oraz rozgrywkę multiplayerową. Szybki mecz w grę FIFA ze znajomymi, rywalizacja w pojedynku w aplikacji Tekken czy Mortal Kombat. Za pomocą kontrolerów w naszych dłoniach rządzimy tym, co dzieje się na ekranie.

Gry ruchowe – konsole do wynajęcia

Konsole na wynajem do domu

Konsole na wynajem do domu i na event

Xbox 360 i Playstation 4 na wynajem to nie tylko gry statyczne, gdzie siedzimy i klikamy przyciski na padach. To także gry ruchowe – specjalne kamery sczytują ruchy naszego ciała, które staje się swoistym kontrolerem. Tańcząc przed ekranem sprawiamy, że nasza postać w grze także tańczy lub wymachując nogą w prawdziwym świecie, kopniemy piłkę w tym komputerowym. Konsole na wynajem przyciągają zarówno dzieci, jak i dorosłych do skorzystania.

Konsole retro na wynajem

Konsole retro na wynajem

Konsole retro na wynajem

Nie zapominajmy o starszych wersjach konsol – PlayStation 1, Pegasus, Atari, Commodore 64 czy Sega. Te kultowe teraz konsole retro na wynajem wracają do popularności i po raz kolejny zdobywają serca Uczestników podczas eventów. Dla starszych gości jest to możliwość powrotu do gier ich dzieciństwa, a dzieci mogą się przekonać, w co kiedyś grali rodzice. Takie połączenie pokoleń gwarantuje niezapomniane wrażenia i całą masę pozytywnych emocji. Mario, Contra, Tank 80 czy Tetris to nieodłączny element świata lat 90. Na imprezy, gdzie tematem przewodnim jest retro, nasze konsole sprawdzą się doskonale. Dodatkowym efektem scenograficznym są kineskopowe telewizory, na których wyświetlane są gry, co naprawdę robi wrażenie!