Atrakcje na wynajem – konsole do wynajęcia

Co uświetni Twoje wydarzenie tak, że będzie niezapomnianym przeżyciem dla uczestników? Atrakcje na wynajem! Najlepsze znajdziesz u nas – VRTEAM to gwarancja bezproblemowego wydarzenia i świetnej zabawy.

Konsole na wynajem

W ofercie posiadamy wiele konsol: Xbox 360, Xbox One, PlayStation 4, Playstation 3, a także PlayStation 1 na wynajem. Konsole są intuicyjne w obsłudze, znane na  całym świecie i dostarczają ogromną rozrywkę grającym. To idealna opcja uświetnienia eventu o tematyce piłkarskiej – turniej FIFA dla Uczestników. Zajmiemy się wszystkim od A do Z, łącznie z przygotowaniem tabeli  eliminacyjnych, montażem urządzeń, przeprowadzeniem konkursu oraz demontażem. Nasza obsługa zajmie się wszystkim kompleksowo, a całe wydarzenie odbędzie się bezproblemowo.

Imprezy dla dzieci – konsole do wynajęcia

Konsole ruchowe na wynajem

Konsole ruchowe na wynajem

Eventy dla dzieci to nie lada wyzwanie dla organizatorów – najmłodsi uczestnicy są najbardziej wymagający. Konsole na wynajem to znakomita atrakcja na takiego rodzaju wydarzenia. Dzieci doskonale znają konsole do wynajęcia i bardzo chętnie z nich korzystają. To nie tylko gry statyczne – konsole oferują również gry ruchowe: taneczne, sportowe, przygodowe i wiele więcej. Specjalna kamera sczytuje ruchy uczestnika i przenosi je na ekran – sterujemy postacią naszym własnym ciałem! Dzięki temu można spożytkować energię i trochę poruszać się przed telewizorem zamiast biernego siedzenia, a dzieci kochają ruch i dobrą zabawę.

Wypożyczalnia atrakcji – konsole Xbox, konsole PlayStation

Branding atrakcji eventowych

Branding atrakcji eventowych

Konsole na wynajem to atrakcja, która sprawdzi się na każdym evencie – impreza firmowa, targi, konferencje, imprezy urodzinowe, pikniki. Możliwość grania we dwie osoby jednocześnie dodaje nutki rywalizacji lub współpracy przy zdobyciu wspólnego celu w grze. Aby stanowisko z atrakcją było jak najlepiej widoczne i przyciągające wzrok uczestników, możemy dodatkowo przygotować branding z logo klienta. Specjalnie stworzony z myślą o Twoim evencie, „szyty na miarę” 😉
Zadzwoń do nas już dziś, a przedstawimy Ci indywidualną propozycję na Twoje wydarzenie.