Stanowiska Wirtualnej Rzeczywistości do wynajęcia

Gogle VR, Symulatory VR, Bieżnia VR Virtuix Omni to nadal topowe atrakcje na imprezę. Poniżej można znaleźć garść informacji dotyczącą tego jak działają stanowiska VR, do jakiego typu wydarzeń najlepiej pasują oraz w jakie gry można grać na goglach VR.

 

Wirtualna rzeczywistość – gogle vr wynajem na event

Symulator motocykla VR wynajem

Symulator motocykla VR wynajem

Gogle VR wynajem na imprezę to gwarancja dobrej zabawy. Wirtualna rzeczywistość w mgnieniu oka przenosi gracza do innego świata. VR to technologia, która sprawnie nabiera nasz mózg, który wierzy w obrazy wyświetlane w goglach i zachowuje się adekwatnie do sytuacji w wirtualnym świecie.

Przekład? Włączamy grę na gogle VR Roller Coaster i gdy tylko wagonik kolejki ruszy,  nasze ciało zaczyna odczuwać przechyły i przeciążenia pomimo, że w świecie rzeczywistym siedzimy na fotelu, który się nie porusza.

Gogle VR na event to nie tylko roller coaster. Tak naprawdę możliwości dopasowania tematyki gier na gogle VR na imprezę jest bardzo dużo.

Atrakcje VR dla dzieci to bajki w technologii 360, proste gry zręcznościowe, gry na gogle VR w klimacie wesołego miasteczka lub spotkanie oko w oko z superbohaterami.

Gry na gogle VR dla dorosłych to loty w kosmos, skoki na bungee, aplikacje muzyczne, filmy 360 związane ze zwiedzaniem różnych zakątków świata i wiele innych.

Aplikacje wirtualnej rzeczywistości możemy przygotować indywidualnie do każdej imprezy tematycznej. Skontaktuj się z nami, a razem wybierzemy najlepsze atrakcje na Twój event.


Skontaktuj się z nami: tel: 504-235-129 lub info@vrteam.pl


Bieżnia VR Virtuix Omni – wynajem na imprezę

Platforma VR Virtuix Omni wynajem

Platforma VR Virtuix Omni wynajem

Wirtualna rzeczywistość na event to nie tylko gogle VR w formie pojedynczego stanowisko. Mamy tu duże pole do popisu w kwestii dodatkowych akcesoriów lub całych symulatorów. Dobrym przykładem jest Platforma do poruszania się po wirtualnej rzeczywistości – Virtuix Omni VR do wynajęcia.

Zasada działania jest prosta – wchodzimy do bieżni VR na event, zapinamy się w uprzęży, zakładamy gogle VR na imprezę i od teraz każdy nasz ruch, każdy krok i obrót, każdy ruch ręką i głową będą odzwierciedlone w wirtualnym świecie. Daje to stu procentowe przeniesienie się do wirtualnego świata – dosłownie 😀 Aby w grze przemieścić się o dwa kroki w przód musimy wykonać dwa kroki w przód w “realu” (dzięki uprzęży i konstrukcji bieżni VR Virtuix Omni pomimo wykonywania kroków, pozostajemy w tym samym miejscu)

Gry na bieżnię VR Virtuix Omni to rzecz jasna ruchowe aplikacje VR. Spośród listy dostępnych tytułów najbardziej popularne to: strzelanki do zombie, tor przeszkód (w dwóch wersjach – dla dzieci i dorosłych), strzelanie z łuku, relaksacyjne spacery po różnych zakątkach świata.

Platforma VR Virtuix Omni to świetna atrakcja na event firmowy, imprezę integracyjną, piknik czy urodziny. Bieżnia VR na wynajem zapewni uczestnikom dawkę ruchu połączoną z zabawą i pozytywnymi emocjami.

 

Symulatory VR – rajdowy, lotu roller coaster

Gogle VR na wynajem lub bieżnia VR do wynajęcia to tylko początek listy naszych atrakcji VR. Nie można zapomnieć i symulatorach do gogli VR – symulator rajdowy VR, symulator lotu VR, symulator roller coaster VR. Poniżej znajdują się opisy każdego z osobna.

 

Symulator rajdowy VR wynajem na imprezę

Symulator rajdowy VR wynajem na imprezę

 Symulator rajdowy VR wynajem na event – jest dostępny w dwóch wariantach. Pierwszy to symulator wyścigowy VR na ruchomej platformie i siłownikach, który porusza się wraz z siedzącym na nim graczem. Daje to niesamowity efekt gdyż potęguje już i tak silne emocje jakie zapewniają same gogle VR do wynajęcia.

Drugą opcją jest symulator rajdowy VR wynajem – w statycznej wersji gdzie na stabilnej, stalowej konstrukcji osadzone zostały kierownica, pedały i kubełkowy fotel wyścigowy. W tym przypadku gogle do wirtualnej rzeczywistości przenoszą gracza do wnętrza najszybszych i najdroższych aut wyścigowych. Przy każdym zakręcie w naszym ciele czuć przeciążenia – również w wersji statycznego symulatora wyścigowego do wynajęcia. Tak działa wirtualna rzeczywistość na event 🙂

 

Symulator lotu VR wynajem na event

Symulator lotu VR wynajem na event

 Symulator lotu VR wynajem na imprezę, targi, konferencje. Podobnie jak w przypadku symulatora rajdowego VR mamy tu opcję maszyny na podnośnikach i ruchowej platformy lub jej statyczną, nie poruszającą się wersję.

Symulator lotu VR na event to doskonała atrakcja dla miłośników mocnych wrażeń. Emocje związane z lotem są bardzo realne i w 100% pozytywne. Jako, że jest to gra na gogle VR to skorzystać z niej mogą nawet te osoby, które boją się latać.

Symulator latania VR daje nam niesamowitą okazję sterowania samolotami – na oszukując się, na codzień mało kto ma taką możliwość 🙂

Symulator lotu VR – wynajem na event to atrakcja, która przyciągnie zainteresowanie uczestników imprezy i dostarczy im wielu godzin rozrywki w najlepszej postaci.

 

Ruchomy symulator rollercoastera VR na podnośnikach do wynajęcia

Ruchomy symulator rollercoastera VR na podnośnikach do wynajęcia

 Symulator roller coaster VR  na ruchomej platformie – wynajem na event. Ta maszyna kręci się, obraca, trzęsie i przechyla wraz z siedzącą na niej osobą. Tym samym symulator roller coaster VR na wynajem ruchy wagonika kolejki górskiej. W połączeniu z goglami VR na wynajem, które sprawiają, że odczuwamy przeciążenia – jest to atrakcja, obok której nie można przejść obojętnie. Wynajmij symulator kolejki górskiej VR, a jej uczestnicy będą o tym opowiadać przez najbliższe pół roku 🙂