Platforma do VR Virtuix Omni na wynajem w Krakowie

 

Dziś z atrakcjami na event przyjechaliśmy do Krakowa. Główną atrakcją pikniku firmowego jest oczywiście wielokierunkowa bieżnia do wirtualnej rzeczywistości Virtuix Omni na wynajem. Kroku dotrzymują jej wirtualne okulary Oculus Rift na wynajem. Dla uczestników przygotowaliśmy wiele atrakcji i niespodzianek. Gry na Virtuix Omni to dziś tytuły dla dzieci takie jak Nature Treks czy Coin Rush. Dla nastolatków i dorosłych niezmiennie udostępniamy Omni Arenę – najbardziej popularną grę VR na bieżnię Omni.

 

Virtuix Omni wynajem – Kraków

 

Bieżnia do wirtualnej rzeczywistości Omni VR umożliwia chodzenie bo grach VR. Uczestnik wchodzi na platformę, zapinany jest w specjalną uprząż bezpieczeństwa, zakłada gogle VR i od tej pory przyniesiony jest do wybranego świata VR. Virtuix Omni na event odwzorowuje wykonane na niej kroki (chodzenie, bieganie) przenosząc je do gry a tym samym umożliwia chodzenie po wirtualnej rzeczywistości. VR to sam w sobie dobry pomysł na każdą imprezę, ale platrofma Virtuix Omni to bez wątpienia najlepsza atrakcja na event w tym sezonie.

Gry na Virtuix Omni

Na tą chwilę dostępnych jest 17 gier na bieżnie VR Omni. Są to różnorodne tytuły: bieg z przeszkodami, strzelanie z łuku, strzelanki, horrory, relaksacyjny spacer po wybranym świecie, gry sportowe i final fantasy. Gry są na tyle różnorodne i ciekawe, że bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Platforma VR bieżnia Virtuix Omni Kraków

Platforma VR bieżnia Virtuix Omni Kraków

Gogle VR Oculus Rift – wynajem Kraków

Kolejną atrakcją na dzisiejszej imprezie firmowej są wirtualne gogle Oculus Rift. Jeśli chodzi o jakoś obrazu i ilość dostępnych treści są to najlepsze gogle VR na rynku. Dzięki kontrolerom do rąk gry na Oculus Rift są jeszcze bardziej zbliżone do rzeczywistości. Daje to również ogromne możliwości jeśli chodzi o dostosowanie contentu do wydarzenia.

Naszą domeną jest to, że gry na gogle VR zawsze dopasowujemy tematycznie do charakteru wydarzenia lub profilu działalności Klienta. Ta usługa była i zawsze będzie BEZPŁATNA.