Symulator wyścigów VR wynajem

Szybkie, najdroższe samochody świata, najpopularniejsze trasy rajdowe – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki dzięki naszej atrakcji: symulator f1 do wynajęcia. W połączeniu z wirtualną rzeczywistością daje niezapomniane wrażenia, o czym mieli okazję przekonać się goście na otwarciu salonu samochodowego.

Ruchomy symulator rajdowy na wynajem

Symulator rajdowy na podnośnikach wynajem

Symulator rajdowy na podnośnikach wynajem

Symulator wyścigów VR do wynajęcia w wersji ruchomej to specjalna konstrukcja, w której hydrauliczne podnośniki wprawiają w ruch fotel kierowcy. Symulator rajdowy na wynajem kręci się, trzęsie i obraca zgodnie z tym, co dzieje się na torze. Dodatkowe gogle VR do wynajęcia tylko potęgują te uczucia. Uczestnik ma bardzo realne wrażenie bycia wewnątrz luksusowego auta, co dla wielu osób jest spełnieniem najskrytszych marzeń. Ruchomy symulator wyścigów na wynajem dowieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Katowice, Gdańsk, Kraków, Łódź, Białystok, Poznań, Wrocław.

Statyczny symulator VR do wynajęcia

Symulator latania VR wynajem

Symulator latania VR wynajem

Posiadamy także statyczny symulator na wynajem, który może być dostępny w dwóch wersjach: rajdowy oraz lotu. Każda z nich charakteryzuje się innym sprzętem przeznaczonym do sterowania pojazdem. W przypadku symulatora wyścigów jest to kierownica i pedały, a w symulatorze latania – wolant oraz przepustnice. Symulatory VR do wynajęcia sprawdzą się na imprezy firmowe, integracyjne, targi, konferencje, pikniki, festyny. Do ich działania potrzebujemy tylko dostępu do prądu oraz przestrzeni do ustawienia stanowiska – całą resztą zajmujemy się my. Niezbędne okablowanie, montaż, demontaż, profesjonalna obsługa – realizujemy wydarzenia kompleksowo od A do Z.

Atrakcje VR wynajem

Bieżnia VR na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki

Bieżnia VR na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki

Symulatory wyścigów i latania na wynajem to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Gogle VR do wynajęcia mogą stanowić oddzielne stanowisko rozrywkowe. Szeroki wybór dostępnych aplikacji to gwarancja, że każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie. Podróże dookoła świata, symulator kolejki górskiej, gry zręcznościowe, muzyczne i strzelankowe – tytuły możemy dopasować do motywu przewodniego wydarzenia lub skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań eventowych. Kolejną propozycją z serii “Atrakcje VR na wynajem” jest bieżnia Virtuix Omni. Bieżnia VR wynajem na imprezę to specjalna platforma, która przenosi realne kroki uczestnika prosto do świata gry. Atrakcje VR do wynajęcia nadają się dla dorosłych oraz dla dzieci – zadzwoń do nas (tel: 508 335 229) lub napisz (info@vrteam.pl), aby dowiedzieć się więcej.