Platforma VR do wynajęcia na event

Platforma VR do wynajęcia, bieżnia VR na wynajem czy w końcu Virtuix Omni- to nazwy pod jakimi występuje jedna z najbardziej prestiżowych i kompleksowych atrakcji na event z naszej oferty. Bieżnia VR do wynajęcia to najbardziej zaawansowany pomysł na imprezę jeżeli mówimy o wirtualnej rzeczywistości na wynajem. Polecamy Virtuix Omni szczególnie na wydarzenia, na których liczy się zrobienie wrażenia i efekt “wow!”. Platforma VR sprawdzi się na każdy event: na targi, gdzie należy wyróżnić się z tłumu, na imprezę firmową, gdzie przecież trzeba zapewniać coraz to nowsze atrakcje, na piknik czy na konferencję.

Bieżnia VR na imprezę do wynajęcia

Bieżnia VR wynajem na event

Bieżnia VR na wynajem to duża, masywna konstrukcja przyciągająca uwagę. Składa się z kilku kluczowych elementów, zapewniających zabawę na najwyższym poziomie. Jak wszystkie atrakcje, które oferuje wirtualna rzeczywistość do wynajęcia, bazuje na okularach VR. Gogle VR których używamy do Virtuix Omni do Oculus Rift lub HTC Vive, dające gwarancję najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Gogle VR na wynajem mają także kontrolery, w trakcie gry zamieniające się w wirtualne ręce. Sama bieżnia VR składa się z misy o niskim współczynniku tarcia na której odbywa się gra. Do tego są specjalne buty zwiększające ten efekt, wyposażone w czujniki wysyłające sygnał do gry, dzięki czemu nogi również są w świecie wirtualnej rzeczywistości. Bieżnia VR do wynajęcia angażuje całe ciało uczestnika.

Virtuix Omni, bieżnia VR, platforma VR – wynajem- wiele imion jednej atrakcji

Platforma VR do wynajęcia na imprezę

Platforma VR do wynajęcia to atrakcja najczęściej wybierana na eventy premium. Swoją kompleksowością i zaawansowaniem podbija serca każdego uczestnika i ściąga prawdziwe tłumy chętnych. Czekając w kolejce można obserwować co dzieje się w grze na dużym ekranie telewizora. Gracz przenosi się w całości do świata VR, musi biegać, skakać, uchylać się- zaangażowane jest całe ciało. Żeby nikt nie wybiegł w przypływie emocji, misa jest zamknięta w specjalnym układzie zabezpieczającym. Bieżnia VR na wynajem pełnię swoich możliwości pokazuje szczególnie w grach typu strzelanki, gdzie uczestnik ćwiczy swój refleks, szybkość i celność. Platforma VR do wynajęcia nikogo nie pozostawi obojętnym, goście będą zachwyceni a doskoanała zabawa i emocje pozostaną z nimi jeszcze długo po imprezie.