Wynajem atrakcji na wydarzenia plenerowe

Zbliżają się wakacje i czas imprez plenerowych – na razie jeszcze niewielkich, ale mamy ogromną nadzieję, że z czasem się to zmieni. Jak sprawić, żeby uczestnicy świetnie się bawili, a wydarzenie było niezapomniane? Odpowiedź jest prosta – atrakcje na wynajem!

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia

Gogle VR na wynajem to atrakcja, która pasuje do każdego wydarzenia – festyny, pikniki, imprezy firmowe. Ta technologia jest coraz lepiej rozwinięta, dostępnych jest wiele gotowych gier i aplikacji, dzięki czemu można dopasować gogle VR do wynajęcia do różnych motywów przewodnich: kosmos, woda, podróże, wesołe miasteczko, horrory, bajkowy świat.  Wysoka jakość obrazu w goglach, doskonały dźwięk i kontrolery imitujące dłonie sprawiają, że błyskawicznie przenosimy się do wirtualnego świata i jesteśmy nim oczarowani.

Bieżnia VR Virtuix Omni wynajem

Bieżnia VR na wynajem

Bieżnia VR na wynajem

Gogle to nie wszystko, co technologia VR ma do zaoferowania – bieżnia VR na wynajem to kolejne wspaniałe  osiągnięcie techniki. Specjalna metalowa konstrukcja umożliwia przeniesienie naszych realnych kroków do wirtualnego świata. Bieganie wśród dinozaurów, zombiaków czy walka z obcymi na innych planetach od teraz są możliwe! Połączenie gogli wraz z bieżnią daje niesamowite realności, co zachwyca każdego uczestnika i sprawa, że wydarzenie jest niezapomniane.

 

 

 

Wypożyczalnia atrakcji – symulator rajdowy VR na wynajem

Atrakcje VR na imprezy plenerowe

Atrakcje VR na imprezy plenerowe

Chcesz poczuć się jak Kubica na torze F1? Symulator wyścigowy VR do wynajęcia spełni Twoje marzenia! Jedyna w swoim rodzaju konstrukcja z ruchomym fotelem na podnośnikach hydraulicznych, profesjonalnym fotelem kubełkowym, kierownicą oraz pedałami przeniesie do Cię do wirtualnego świata wyścigów, szybkich samochodów i przekraczania dozwolonych prędkości. Symulator porusza się, odzwierciedlając to, co dzieje się na torze – czujemy przyspieszenia, hamowania, każde uderzenie w barierki czy pokonywane zakręty.

Imprezy plenerowe są wyzwaniem ze względu na pogodę – deszcz może zepsuć wszystko, jeśli nie jesteśmy odpowiednio przygotowani. My zawsze jesteśmy gotowi na każdą ewentualność – na wydarzenia organizowane na zewnątrz zapewniamy także namioty. Chroni to zarówno sprzęt jak i uczestników przed niesprzyjającą pogodą.