Atrakcje do wynajęcia na event firmowy

Organizujesz spotkanie pracowników w biurze? A może szykuje się jubileusz? Skorzystaj ze sprawdzonych i pewnych rozwiązań: atrakcje na wynajem na imprezy firmowe od VRTeam! Zagwarantujemy niesamowity czas i świetną zabawę uczestnikom – ostatnio przekonali się o tym ludzie zatrudnieni w jednym z warszawskich biurowców.

Flipper wynajem

Flippery wynajem na event

Flippery wynajem na event

Pinball do wynajęcia, flipper, a nawet określany mianem “bilard elektryczny” to urządzenie, które przyciąga wzrok i uwagę uczestników. Nasze maszyny retro na wynajem to odrestaurowane urządzenia wyposażone w sygnały dźwiękowe oraz kolorowe światła. Dzięki temu każda rozgrywka to zupełnie nowa przygoda. Flipper wynajem sprawdził się idealnie na imprezie firmowej, gdzie dodatkowo przeprowadziliśmy turniej na najlepszego zawodnika. Ogromne emocje i rewelacyjna rozrywka dzięki atrakcjom retro na wynajem!

Konsole retro do wynajęcia

Konsole retro wynajem na imprezę

Konsole retro wynajem na imprezę

Konsola z telewizorem kineskopowym wynajem także umilała czas uczestnikom. Możliwość rozgrywki dwóch osób na raz to świetne rozwiązanie na imprezy integracyjne. Contra, Tank 90, Chip and Dale – te kultowe gry zabrały gości na wycieczkę w przeszłość. Konsole retro wynajem to też bogaty wybór aplikacji jednoosobowych: pamiętacie Mario, platformówkę, w której naszym zadaniem jest uratowanie księżniczki? Ta stara gra do dzisiaj cieszy ludzi na całym świecie. W przypadku imprezy firmowej wcale nie było inaczej – konsola Pegasus na wynajem cieszyła się ogromnym powodzeniem podczas eventu.

Gogle VR wynajem

Gogle VR wynajem na imprezę firmową, integracyjną

Gogle VR wynajem na imprezę firmową, integracyjną

Okulary VR wynajem – w porównaniu do dwóch poprzednich stanowisk to technologiczna nowinka. Gogle VR do wynajęcia umożliwiają nam wejście do świata gier. Wysoka jakość obrazu, przestrzenny dźwięk zabierają nas błyskawicznie do innego wymiaru, a kontrolery symulujące nasze dłonie umożliwiają kontrolę nad otaczającą nas rzeczywistością. Podróże dookoła świata, aplikacje zręcznościowe, sportowe, strzelanki, symulator rollercoastera – gogle VR wynajem to ogromna biblioteka, gdzie każdy odnajdzie coś dla siebie. Przeszkolony animator dopasuje odpowiednie gry do zainteresowań uczestników, aby zabawa była niesamowitym przeżyciem.