Wydarzenia taneczne i muzyczne – atrakcje na wynajem

Ludzie uwielbiają taniec i ruch. W naszej ofercie znajduje się wiele atrakcji związanych z tą tematyką – zadzwoń już dziś, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję.

Mata taneczna do wynajęcia

Jest to bardzo prosta i intuicyjna atrakcja – specjalna interaktywna mata podłączona jest do telewizora, na którym wyświetla się choreografia. Zadaniem uczestnika jest natomiast naciskanie stopami wyświetlających się kroków, w ten sposób zdobywamy punkty. Na tym stanowisku można przeprowadzić konkurs na najlepszego tancerza z najwyższym uzyskanym wynikiem. Mata taneczna na wynajem sprawdzi się doskonale na imprezach plenerowych, piknikach, festynach, wydarzeniach firmowych i integracyjnych.

Wypożyczalnia atrakcji – Gogle VR na wynajem

Gogle VR do wynajęcia na imprezę taneczną

Gogle VR do wynajęcia na imprezę taneczną

Wirtualna rzeczywistość oferuje wiele aplikacji, w których można poruszać się w rytm muzyki. Jedną z najpopularniejszych aplikacji jest Beat Saber – przy pomocy świetlnych mieczy w dłoniach przecinamy nadlatujące w naszą stronę kolorowe bloki, wszystko odbywa się przy dźwiękach piosenek. Gra zdobyła ogromne uznanie wśród graczy na całym świecie i jest jedną z najczęściej wybieranych gier podczas eventów. Gogle VR na wynajem mają wysoką jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk, który przenosi uczestników prosto do świata muzyki. Jest to gwarancja niezapomnianym wrażeń i fantastycznej zabawy.

Konsole na wynajem

Konsola PlayStation, Xbox na wynajem - gry ruchowe i taneczne

Konsola PlayStation, Xbox na wynajem – gry ruchowe i taneczne

Znane i lubiane konsole Xbox i PlayStation na wynajem to doskonała atrakcja na wynajem zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Intuicyjna obsługa, bogaty wybór gier sprawiają, że są znakomitymi atrakcjami na pikniki, festyny, imprezy firmowe, urodziny, spotkania ze znajomymi. Możemy tutaj zarówno tańczyć – specjalna kamera sczytuje nasze ruchy i przenosi je na ekran, a także śpiewać! Karaoke na wynajem dostarczy wiele frajdy uczestnikom, mamy tu możliwość śpiewania solo lub w duecie, a ogromna liczba dostępnych piosenek sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.