Gogle VR, Platforma Virtuix Omni, Symulator Rajdowy, konsole PlayStation i Xbox do wynajęcia

Od pewnego czasu wirtualna rzeczywostość na event to bardzo popularna atrakcja. Jej bardzo pozytywnym aspektem jest możliwość dostosowania treści gier na VR do tematu niemal każdej imprezy.

 

Gogle VR – wynajem na event, imprezę firmową, targi konterencje

Posiadamy najlepszy sprzęt VR – HTC Vive, Oculus Rift, Samsung Gear, PlayStation VR – są to czołowi producenci okularów wirtualnych. Dzięki temu jakoś naszych usług jest na najwyższym poziomie.

Impreza firmowa VR to nie tylko sprzęt, to również najwyższej klasy obsługa. Pracownicy VRTeam.pl to również animatorzy, którzy na każdym wydarzeniu rozmawiają z uczestnikami, zachęcają do skorzystania z wirtualnej rzeczywistości, doradzają w kwestii gier i aplikacji na gogle oraz promują markę naszego Klienta


Wirtualna rzeczywistość na event – skontaktuj się i wynajmij


Platorma Virtuix Omni wynajem event

Platorma Virtuix Omni wynajem event

Bieżnia do gogli VR – Virtuix Omni na wynajem

Jest to zdecydowanie najlepsza atrakcja VR na event jaka obecnie dostępna jest na światowym rynku. VRTeam.pl to pierwsza w Polsce firma, która zorganizowała imprezę firmową na 2 platformy VIrtuix Omni do wynajęcia.

Bieżnia do gier VR odwzorowuje wykonane na niej ruchy i przenosi do gry na gogle VR. Dzięki temu gracze mogą chodzić a nawet biegać po grach. Do tego bogata lista dostępnych gier na Virtuix Omni sprawia, że tematycznie dostosujemy się do każdego eventu.

 


Platforma Virtuix Omni – wynajem na event, targi konferencje


Symulator Rajdowy VR – wynajmij na targi, konferencje, event

Symulator wyścigowy wynajem Warszawa

Symulator wyścigowy wynajem Warszawa

Nie tylko imprezy motoryzacyjne nie mogą obejść się bez symulatora rajdowego. Jest to bardzo dobra atrakcja na każdego rodzaju imprezę. Dlaczego? Zwyczajnie zawsze przyciąga zainteresowanie uczestników wydarzenia oraz umożliwia przeprowadzenie zawodów a nic tak pozytywnie nie wpływa na atmosferę na imprezie jak delikatna nutka rywalizacji.

Symulator rajdowy do wynajęcia na imprezę oraz gogle VR w połączeniu tworzą niesamowitą platformę, która momentalnie przenosi w świat wyścigów. Okulary wirtualne pozwalają poczuć się jakby siedziało się wewnątrz samochodu wyścigowego. Można obejrzeć detale deski rozdzielczej a nawet wyjrzeć za okno.

 

 


Wynajmij symulator rajdowy na imprezę – kliknij i skontaktuj się z nami