Symulator latania VR na wynajem

Technologia wirtualnej rzeczywistości pozwala nam przenieść się do innego wymiaru rozrywki. Bez wychodzenia z domu możesz zostać zawodowym pilotem i usiąść za sterami samolotu, szybowca czy nawet statku kosmicznego. Symulator lotu VR do wynajęcia potrafi spełniać marzenia.

Statyczny symulator lotu VR do wynajęcia

Statyczny symulator lotu VR do wynajęcia

Statyczny symulator lotu VR do wynajęcia

Profesjonalny kubełkowy fotel oraz specjalny kontroler wolant, służący do sterowania samolotem,  w połączeniu z symulatorem lotu na wynajem tworzą niezwykłą atrakcję. Gogle VR do wynajęcia przenoszą nas do wirtualnego świata, gdzie odnosimy bardzo realne wrażenia. Dzięki temu symulator latania na wynajem daje niesamowite przeżycia i jest atrakcją, o której się nie zapomina. Wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk okularów VR to gwarancja, że poczujesz się tak, jakbyś siedział za sterami prawdziwej maszyny.

Ruchomy symulator latania 3DOF na wynajem

Symulator lotu VR 3DOF do wynajęcia

Symulator lotu VR 3DOF do wynajęcia

Nowszą wersją statycznego symulatora lotu jest ruchomy symulator latania 3DOF do wynajęcia. Ta platforma wyposażona jest w hydrauliczne podnośniki, które są kompatybilne z grami. Dzięki temu symulator 3DOF na wynajem porusza się, obraca i trzęsie, zgodnie z tym co odbywa się w aplikacji. Ruchomy symulator lotu VR do wynajęcia to stanowisko, które sprawdzi się na na imprezy integracyjne, pikniki, targi, wieczory kawalerskie i urodziny. Jest to atrakcja zarówno dla starszych, jak i młodszych Uczestników.

Gogle VR wynajem – latanie w wirtualnej rzeczywistości

Gogle VR na wynajem - impreza integracyjna, firmowa, targi, pikniki, urodziny

Gogle VR na wynajem – impreza integracyjna, firmowa, targi, pikniki, urodziny

Innym rozwiązaniem, zajmującym mniej przestrzeni, są gogle VR do wynajęcia. Okulary VR przenoszą uczestnika do wirtualnego świata, a za pomocą specjalnych kontrolerów w naszych dłoniach możemy sterować samolotem, latającym samochodem przyszłości lub szybować w kombinezonie wingsuit. Gogle VR na wynajem to bogaty wybór aplikacji oraz nieograniczone możliwości. Przekonaj się sam – zadzwoń lub napisz do nas i wynajmij nasze atrakcje na event lub do domu.