Wynajem gogli VR Warszawa

Gogle VR HTC Vive, Oculus Rift, Samsung Gear, PlayStation VR to bardzo popularne atrakcje na event. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia zapewnia ogromną porcję rozrywki na konferencje, gale, pikniki, imprezy firmowe czy integracyjne.

 

Gry Gogle VR dostosowane do tematu eventu

W cenie wypożyczenia sprzętu VR zawsze uwzględnione jest indywidualne przygotowanie gier i aplikacji pod kątem branży Klienta lub pod kątem tematu imprezy. Jesteśmy bardzo elastycznie w tej kwestii. Możemy wiele zaproponować, mamy gotowe pomysły realizacji imprez integracyjnych oraz duże doświadczenie w przygotowywaniu aplikacji i gier pod nietypowe imprezy tematyczne.

Bieżnia VR Virtuix Omni Warszawa

Platorma Virtuix Omni wynajem event

Platorma Virtuix Omni wynajem event

Wirtualna rzeczywistość na event to również duże, prestiżowe maszyny. Nasza platforma do wirtualnej rzeczywistości odwzorowując wykonane na niej kroki umożliwia poruszanie się w wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR HTC Vive do wynajęcia są jej nieodłącznym elementem. Jest to nowość na polskim rynku, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na eventach – wiele osób widziało ją w internecie, ale mało kto na żywo. Stąd jest to przepis na 100% sukces jako pomysł na imprezę.

Virtuix Omni do wynajęcia, dzięki regulowanej wysokości uprzęży oraz pełnej rozmiarówce butów nadaje się na każdą imprezę.

Wynajmij platformę Virtuix Omni na imprezę firmową, event, konferencję, piknik, targi i ciesz się najlepszą atrakcją na event.