Gogle VR i tron świętego Mikołaja- jedyna taka atrakcja w Polsce

Sezon zimowy to czas, kiedy magia świąt napawa nas radością, a wyjątkowe wydarzenia potrzebują równie wyjątkowych rozwiązań. W naszej najnowszej ofercie pojawia się tron Mikołaja na wynajem, który nie tylko zdobi przestrzeń, ale staje się centralnym elementem stanowiska VR na zimowe i świąteczne imprezy.

Stanowisko VR + Tron Mikołaja wynajem

Tron Mikołaja i gogle VR na wynajem

Tron Mikołaja i gogle VR na wynajem

Tron Mikołaja na wynajem plus gogle VR stają się niespotykaną do tej pory w Polsce atrakcją VR. Dzięki niemu uczestnicy eventu mogą przenieść się do magicznego świata, gdzie czekają na nich zimowe przygody. Przejażdżka saniami Mikołaja, zimowy rollercoaster, bajka utrzymana w zimowym klimacie – to tylko ułamek tego, co mamy w swojej ofercie. Nasz zestaw zimowych gier VR dodaje niepowtarzalnego smaku każdej imprezie.  Gogle VR na wynajem to nie tylko atrakcja dla najmłodszych. Dzięki różnorodności dostępnych gier, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli znajdą coś dla siebie. Zimowe motywy, górskie krajobrazy i magia świąt dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Tron świętego Mikołaja- scenografia świąteczna na event

Tron Mikołaja do wynajęcia na event

Tron Mikołaja do wynajęcia na event

Tron Mikołaja do wynajęcia to nie tylko symbol obecności świętego Mikołaja, ale także połączenie elegancji klasycznego designu z tradycją świąt Bożego Narodzenia. Tron Mikołaja dostępny jest w 3 kolorach:
– czerwonym,
– zielonym,
– granatowym.

Atrakcja z pewnością posłuży jako niepowtarzalny element scenografii bożonarodzeniowej 🙂 Umiejętnie umieszczony tron staje się centralnym punktem, przyciągając uwagę gości. To nie tylko element scenografii – to miejsce, gdzie każdy może poczuć się jak bohater świątecznej opowieści. Idealny do sesji zdjęciowych, spotkania z Mikołajem czy ceremonię wręczania wymarzonych prezentów. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia mogę zasiąść Mikołajkowi na kolanach i cieszyć się wspaniałym spotkaniem.

Tron Mikołaja sprawdzi się zarówno na imprezach firmowych, gdzie może być miejscem integracji pracowników, jak i na świątecznych spotkaniach rodzinnych. Dzieci z uśmiechem usiądą na tronie, czekając na spotkanie z Mikołajem, a dorośli poczują magię świąt w niezwykłej atmosferze.

Pozostała scenografia świąteczna

Scenografia świąteczna do wynajęcia

Scenografia świąteczna do wynajęcia

Wymarzone sanie Mikołaja, dmuchany Mikołaj czy dmuchana kula śnieżna- to wszystko możesz wynająć, by uczynić swoje wydarzenie niezapomnianym. Drewniane sanie dodadzą uroku i stworzą idealny kącik do sesji zdjęciowych, dmuchany Mikołaj przykuje uwagę gości, a kula śnieżna stworzy magiczną atmosferę świąt. Wynajęta scenografia to gwarancja sukcesu, przyciągając uwagę i wprowadzając świąteczny nastrój na Twoje wydarzenie. Oferując niepowtarzalny klimat tej wyjątkowej pory roku, sprawisz, że uczestnicy poczują magię świąt już od pierwszego wejrzenia.