Wirtualna rzeczywistość oraz fotobudka były atrakcją na firmowej imprezie podsumowującej rok 2017

Nasze atrakcję na to wydarzenie to trzy stanowiska z wirtualną rzeczywistością oraz fotobudka czyli maszyna, która robi zdjęcia a następnie natychmiast drukuje je dla gości. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, goście byli zaciekawieni atrakcjami a kolejka zainteresowanych goglami VR napełniała nas pozytywną energią do pracy. To naprawdę miłe uczucie gdy nasza praca jest doceniana a nasz sprzęt do vr najlepszą atrakcją na całej imprezie firmowej.

 

Okulary wirtualne do wypożyczenia

Fotobudka i gogle VR wynajem Warszawa

Fotobudka i gogle VR wynajem Warszawa

Gogle VR jako atrakcja na event przenoszą nas w świat wirtualnej rzeczywistość. Nasz mózg wierzy w to co widzi w goglach. Zatem każda przejażdżka roller coasterem, każda gra sportowa czy film 360 to niesamowite przeżycie i przygoda. Gdyby tego było mało nasz mózg traktując VR jak prawdziwą rzeczywistość, obrazy wyświetlane w goglach zapamiętuje jako wspomnienia. Nie wierzysz? Sprawdź sam/a i skontaktuj się z nami 🙂

 

Nasz sprzęt do VR wyświetlający obraz w 360 oraz 3D można wynająć na każdy event, imprezę firmową, targi, konferencję, gale i imprezy okolicznościowe. Imprezy z goglami VR obsługujemy w każdym mieście w Polsce – głównie wynajem Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Poznań, Katowice.

Świadczymy usługi od A do Z. To znaczy, żę gdy wynajmujesz od nas wirtualną rzeczywistość możesz być spokojny/a o dojazd, montaż i demontaż stanowisk, obsługę podczas całej imprezy oraz o bibliotekę najnowszych i najlepszych gier i aplikacji. Jednocześnie w cenie wynajmu możemy indywidualnie przygotować dla Ciebie propozycję gier i aplikacji dobranych tematycznie pod Twój event.

Fotobudka – wynajem na event

Fotobudka to również bardzo popularna atrakcja na imprezy firmowe i eventy. Jej ogromną zaletą jest bardzo wysoka jakość drukowanych zdjęć, błyskawiczny czas wydruku (ok 15 sekund) oraz duża przepustowość (kilkadziesiąt osób na godzinę) Ponad to dzięki gadżetom do przebrania, uczestnicy imprezy mogą sprawić aby ich zdjęcia były jedyne i niepowtarzalne. Na wydruki wraz ze zdjęciami umieszczamy logo Klienta, który zorganizował dane wydarzenie.