Realizacja: Konsole retro wynajem do domu

Jaki jest idealny sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia? Dziewczyny z Warszawy znają rozwiązanie tego problemu – konsole retro do wynajęcia!

Wypożyczalnia atrakcji – konsole Pegasus, Atari, Sega, Commodore 64

Kultowe gry, takie jak Mario, Tank 90, Contra, Tetris i wiele innych, to świetna rozrywka zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Młodsze osoby mogą się przekonać, jak kiedyś wyglądało granie na konsoli. Dorośli zaś mają okazję do powrotu do czasów dzieciństwa i zagrania ponownie w ulubione tytuły. Konsole retro do wynajęcia do domu to znakomity sposób na zabicie domowej nudy – spędź czas sam lub ze znajomymi podczas emocjonujących rozgrywek. Wygraj ze swoim rywalem lub połącz z nim siły, aby zwyciężyć.

Konsole retro na wynajem

Konsole retro wypożyczenie do domu

Konsole retro wypożyczenie do domu

Konsole Pegasus, Atari, Sega, Commodore 64 do wynajęcia to nie tylko wypożyczenie do domu – mogą też być zastosowane podczas eventów. Kineskopowe telewizory, będące częścią stanowiska, stanowią doskonałą scenografię dla wydarzeń o tematyce lat 80. i 90. Możliwość dwuosobowych gier umożliwia integrację ludzi podczas takich realizacji, jak imprezy firmowe, pikniki, festyny, targi, konferencje. Przeprowadzenie dodatkowych konkursów na najlepszego gracza zwiększa poziom zaangażowania ludzi oraz dodaje odrobinę rywalizacji do zabawy. Bogaty wybór aplikacji sprawia, że każdy odnajdzie coś dla siebie. W ofercie posiadamy gry platformowe, zręcznościowe, logiczne, wyścigowe, sportowe oraz wiele więcej.

Retro na wynajem – flippery, automaty arcade

Wynajem flipperów i automatów arcade na event

Wynajem flipperów i automatów arcade na event

Oprócz konsol, posiadamy także inne atrakcje retro do wynajęcia. Automaty arcade to stojące maszyny, umożliwiające zabawę jednej lub dwóm osobom jednocześnie. Za pomocą gałek i przycisków sterujemy postacią w wybranej przez Uczestników grze. Ponad 600 wbudowanych tytułów można zmieniać za pomocą tylko jednego przycisku pomiędzy graczami, co gwarantuje nieskończone godziny świetnej zabawy. Flippery na wynajem są także bardzo proste w obsłudze – za pomocą guzików odbijamy metalową piłeczkę, poruszającą sie po planszy. Sygnały dźwiękowe, światła oraz odblokowywane osiągnięcia sprawiają, że każda rozgrywka jest zupełnie nowym doświadczeniem.